Antalya'nın En Büyük Halı Sahası Efeler Park'ta 1 Saat Halı Saha Kullanımı 98 TL Yerine 49 TL! 3 Ay Geçerli!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
98 TL [missing {{percentSign}} value]50 49 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Doğayla iç içe yeni kompleks Toplam 4500m2 halı saha alanı ile Antalya’nın en büyük halı sahası 1500m2 suni çim saha 14 kişilik kullanım imkanı Arkadaşlarınızla heyecanlı vakit geçirme şansı Her gün her saat kullanma imkanı 

Koşullar

11 Eylül'e kadar geçerlidir. 1 kişi 3 adet Groupon alabilir. Her gün, her saat geçerlidir  (23:00--24:00 arası son maç) 3 gün öncesinden Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir ve rezervasyonunuz iptal edilememektedir. Rezervasyon için 0 507 743 63 60 Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Groupon'unuz hakkındaki genel koşullara bur İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Efeler Park - Antalya: Antalya'nın En Büyük Halı Sahası Efeler Park'ta 1 Saat Halı Saha Kullanımı 98 TL Yerine 49 TL!  3 Ay Geçerli!

Hem spor yapıp hem de arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek istiyorsanız; ama ne yapacağınıza karar vermediyseniz bugünün Groupon’u tam size göre Lig bitti, Avrupa Şampiyonası başladı. Maçları heyecanla izlerken atıştırdığınız abur cuburların üzerine bir de hareketsiz iş yaşamınız eklendi, üstelik çok uzun zamandır arkadaşlarınızla toplanıp eğlenceli zaman da geçirmediniz. Futbol heyecanını oturduğunuz yerden izlemek yerine arkadaşlarınızı arayın, takımınızı kurun, formalarınızı hazırlayın, taraftarlarınızı toplayın Antalya’nın en büyük halı sahası Efeler Park’ta arkadaşlarınızla profesyonelliğin tadını çıkarın Efeler Park’ın toplam 4500m2 sentetik suni çim, 50 x 90 metre 11’er kişilik, 30 x 50 metre 7’şer kişilik 3 adet halı sahası ile unutamayacağınız futbol heyecanı sizleri bekliyor.   Siz arkadaşlarınızla futbol heyecanını yaşarken aileniz ister size tezahürat yapsın, ister Efeler Park’ın doğayla iç içe kompleksinde keyifli vakit geçirsin. Groupon’u kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber