Ege'nin Meşhur Çöp Şiş Lezzeti; Çöpçü'nün Pendik ve Ümraniye Şubelerinde Sınırsız Lavaş ve Çay Eşliğinde 1 Porsiyon Çöp Şiş Menü 9,90 TL! Paket Servis İmkanıyla!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
18 TL [missing {{percentSign}} value]45 8,10 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Pendik bölgesine ücretsiz paket servis imkanı Ege usulü çöp şiş lezzeti Çöp şiş, salata, meşrubat ve sınırsız lavaş Enfes yemeğinizin ardından sınırsız çay keyfi Yüksek kalite standartları Sıcak atmosferi ve hızlı servis Müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışı Basında Çöpçü Facebook’ta Çöpçü Seçenekler 1 kişilik menü 18 TL yerine 9,90 TL! 2 kişilik menü 36 TL yerine 19,70 TL! 4 kişilik menü 72 TL yerine 38,90 TL! 

Koşullar

Groupon'unuzu 28 Aralık'a kadar 12:00-14:00 saatleri dışında kullanabilirsiniz. Groupon'unuz Çöpçü'nün Pendik ve Ümraniye şubelerinde geçerlidir. Groupon'unuz Ümraniye'de paket servisi kapsamayıp, gel-al servisi kapsamaktadır. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz. Groupon'unuz haftanın her günü geçerlidir. Erken rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: Pendik - 0216 490 00 01, Ümraniye -  0216 631 00 18  Paket servis bölgeleri için Çöpçü'nin Pendik şubesiyle iletişime geçebilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Copcu-Umraniye - İstanbul - Anadolu: Ege'nin Meşhur Çöp Şiş Lezzeti; Çöpçü'nün Pendik ve Ümraniye Şubelerinde Sınırsız Lavaş ve Çay Eşliğinde 1 Porsiyon Çöp Şiş Menü 9,90 TL! Paket Servis İmkanıyla!

Bugünün Groupon’uyla Çöpçü, Ege usulü çöp şişin lezzetini sizlerle buluşturyor   Çöpçü’nün Pendik ve Ümraniye şubelerinde, bu meşhur lezzeti tadabilir ve tadına doyamayacağınız menünüzle damaklarınızı şenlendirecek bir öğünün keyfine varabilirsiniz     Menünüz Porsiyon çöp şiş Salata Meşrubat Sınırsız lavaş Sınırsız çay İstanbul’da 15 şubesi olan ve hızla genişleyen Çöpçü; sıcak atmosferi ve hızlı servisi ile siz müşterilerine enfes lezzetler sunmaya devam ediyor   Kendine has dekorasyonuyla misafirlerine şık bir atmosferde hizmet veren ve enfes tatlardaki lezzetlerini kaliteli gıda anlayışı ile geliştirerek sizlere sunmayı amaç edinen Çöpçü’de donatılmış masanızda ailenizle, arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle enfes bir yemeğin tadına varacaksınız.   Çöpçü’de ziyafet için acele edin Çöpçü Şube Adresleri Pendik Çöpçü Batı Mah. Ankara Cad. No56 Pendik 0216 490 00 01 483 20 72 Ümraniye Çöpçü İnkılap Mah. alemdar Cad. 175/C Ümraniye 0216 631 00 18 19 Groupon’unuzu kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber