Atatürk Parkı Eğlence Alaturka'da Akdeniz Manzarasına Karşı Çift Kişilik Serpme Kahvaltı ve Sınırsız Çay 52 TL Yerine 25 TL! 4 ve 6 Kişilik Avantajlı Seçeneklerle!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
52 TL [missing {{percentSign}} value]52 27 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Akdeniz manzarasını ayaklarınızın altına seren ferah atmosfer Zengin serpme kahvaltı çeşitleriyle yapabileceğiniz kahvaltı keyfi Sınırsız çay Seçenekler 2 kişilik kahvaltı 52 TL yerine 25 TL! 4 kişilik kahvaltı 104 TL yerine 49 TL! 6 kişilik kahvaltı 156 TL yerine 72 TL! 

Koşullar

Fırsatınızı 30 Haziran'a kadar kullanabilirsiniz. Groupon'unuz pazar günleri geçerli değildir. Rezervasyon için: 0242 244 47 48 Fırsatınızı kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Groupon'unuz hakkındaki genel koşullara buradan ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Eğlence Alaturka - Antalya: Atatürk Parkı Eğlence Alaturka'da Akdeniz Manzarasına Karşı Çift Kişilik Serpme Kahvaltı ve Sınırsız Çay 52 TL Yerine 25 TL! 4 ve 6 Kişilik Avantajlı Seçeneklerle!

Nefes kesen bir Akdeniz manzarasını karşınıza alıp sevdiklerinizle uzun uzadıya bir pazar keyfi yapmanız için bugünün Groupon’u her şeyi düşündü Leziz serpme kahvaltı menüsü ile Eğlence Alaturka, Atatürk Parkı’nda sizi bekliyor Kahvaltınıza sıcacık bazlamalar, sınırsız çay ve kahve eşlik ediyor Ilık ve aydınlık günü güzel değerlendirmenin en iyi yolu, güne muhteşem bir kahvaltıyla başlamak; taptaze ekmeğin kokusunu içinize çekip, çayınızdan bir yudum almaktır Siz de keyifli bir gün geçirmenin yolunun gün iyi başlamaktan geçtiğine inanıyorsanız sabah saatlerini değerlendirmek için acele edin Groupon’unuzu hemen alın, lezzeti kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber