Ehli Keyif Restoran’da Jambondan Yumurtaya, Sosisten Trilye Zeytinine Kadar Zengin Bir Kahvaltı Menüsü ve Sınırsız Çay 25 TL Yerine 12,5 TL! (30 Nisan’a Kadar Geçerlidir)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
25 TL [missing {{percentSign}} value]50 12,50 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Bu Groupon size Ehli Keyif Restoran’da 1 kişilik kahvaltı menüsü ve sınırsız çay sunuyor. Çeşit çeşit kahvaltılıkları ve nezih atmosferi ile Ehli Keyif’in müdavimi olacaksınız! Çam ağaçlarının altında kuş cıvıltılarıyla deniz manzarasının tadını çıkarın! Şehrin gürültüsünden uzak, yeşillikler içinde güzel bir kahvaltı ile güne iyi başlayın!

Koşullar

16 Mart-30 Nisan tarihine kadar geçerlidir. Groupon’unuz 1 kişiliktir. Dilediğiniz kadar Groupon satın alarak bu fırsatı sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Ehli Keyif haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0232 234 46 97 - 0532 740 38 30 Groupon kodunuza fırsat bitiminden sonra, kayıtlı olduğunuz e-posta adresinden ve sitedeki "Fırsatlarım" bölümünden ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Ehli Keyif Restoran - İzmir: Ehli Keyif Restoran’da Jambondan Yumurtaya, Sosisten Trilye
  Zeytinine Kadar Zengin Bir Kahvaltı Menüsü ve Sınırsız Çay
  25 TL Yerine 12,5 TL! (30 Nisan’a Kadar Geçerlidir)

Bütün hafta işte, okulda, sokakta koştururken çok yoruluyorsunuz. Güne iyi bir kahvaltı yaparak bu yorgunluğu en aza indirebilir ve tüm güne ya da haftaya yetecek enerjiyi kazanmanızı sağlayabilirsiniz. Yeşillikler içinde bir bahçe ve bu bahçede sayısız lezzet düşünün. Ailenizle, dostlarınızla ya da sevdiğinizle beraber baharın kendini göstermeye başladığı şu günlerde lezzetli bir kahvaltı yaparken içeceğiniz sıcacık çay içinizi ısıtacak, beraberinde yapacağınız sohbetlerinize doyum olmayacak. Doğal bitki dokusu bozulmadan oluşturulmuş ve şehrin gürültüsünden uzak bir yerde kahvaltı yaparak güne başlamak isteyenler için Groupon’un size bir fırsatı var   Ehli Keyif Restoran’da Jambondan Yumurtaya, Sosisten Trilye Zeytinine Dolu Bir Kahvaltı Menüsü ve Sınırsız Çay 25 TL Yerine 12,5 TL Bütün haftanın ya da günün yorgunluğunu atabileceğiniz, ailenizle, dostlarınızla başbaşa kalabileceğiniz, şehrin gürültüsünden uzakta, doğayla baş başa, kuş cıvıltıları arasında, damak tadınıza uygun menülerle keyifli dakikalar yaşayabileceğiniz Ehli Keyif’e gelen misafirler için her şey en ince detayına kadar düşünülmüş. Doğal bitki dokusunu bozmadan konforu yeşille uyumlu hale getiren, usta ellerden çıkan ve her damak tadına uygun alternatif lezzetleri bir araya getirmeyi başaran Ehli Keyif’te; yemyeşil çimlerin üzerine serpiştirilmiş rengarenk minder ya da masalarda, denizin kokusunu hissederek, kuş ve cırcır böceklerinin oluşturduğu doğal müziği dinleyerek ailenizle ve dostlarınızla kahvaltınızı yapabilir, çocuklarınız yemyeşil çimenlerin üzerinde oynarken dinlenme köşelerinde günlük gazetelerinizi okuyabilirsiniz. Nefis ve ev yapımı reçelleri ile hijyen ve damak tadını bir araya getiren ve Klasik Anadolu lezzetleri olan “otlu lor” ve “tarator” un eşsiz tadına varabileceğiniz tek adres olan Ehli Keyif, lezzet ve hijyeni birleştirirken misafirlerine güler yüzlü ve tecrübeli personeli ile kaliteli bir hizmet vermeye devam ediyor. Ehli Keyif’te Kahvaltı menüsü Domates ve salatlık, Yeşil biber, Ezine beyaz peynir, Kaşar peyniri, Ev yapımı reçel, Tereyağ, ’’Sepe’’ bal, Kırma ve çizme yeşil zeytin, Tirilye siyah zeytin, Dana jambon Tavuk jambon, Sosis tava, Yumurta, Ev yapımı sütlü ekmek, mısır ekmeği ve kepekli ekmek çeşitleri, Sınırsız Çay ya da 1 bardak sıkma portakal suyu. Fırsatı kaçırmayın, Groupon’unuzu hemen alın


 • 15% Bonus Savings
  Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
  By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
  Please select an option to add / remove from wishlist
  Grouber