Sıcacık Geceler, Mutlu Uykular! Çift Kişilik Elektrikli Battaniye 45 TL Yerine 18,90 TL, 2 Adet 36,90 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
45 TL [missing {{percentSign}} value]56 25,10 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

İki kademeli ısı kumandasıyla sıcaklığı ayarlama şansı Vücudunuzu soğuk ve nemli havadan koruyarak romatizmal ağrıların önüne geçme imkanı Kasları gevşetir; rahat, huzurlu ve sağlıklı bir uyku

Koşullar

Ürününüz Groupon'unuzu aldıktan sonra 23 Ocak'a kadar ödeme sayfasında seçtiğiniz teslimat adresine gönderilecektir. Groupon'unuzu satın aldıktan sonra sipariş vermek için başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Kargo alıcıya ait olup 4,50-5 TL arasında değişmektedir. Güvenlik kodunuza Grouponlarım sekmesinden ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

SY danismanlik - Shopping: Sıcacık Geceler, Mutlu Uykular! Çift Kişilik Elektrikli Battaniye 45 TL Yerine 18,90 TL, 2 Adet 36,90 TL!

Kış aylarının soğuğu sizi etkilemesin, bu Groupon ile elektrikli battaniyelerle her daim sıcacık uykular sizinle olsun Özellikle kuru, soğuk havalarda yumuşacık yorganınıza, yastığınıza ve yatağınıza sığınır, onların şefkatinde tatlı rüyalara dalmak istersiniz. Fakat bazen hava öylesine soğur ki yatağınız da ısınmak için size ihtiyaç duyar. Elektrikli battaniyeniz sayesinde soğuk günler geride kaldı Isınma gücü 75 watt Ebatlar 120x160  Elektrikli battaniye hastalıklara sebep olan soğuk ve nemli havadan vücudu korur, grip ve anjin gibi üşütmeden oluşan her türlü vücut ağrılarında etkilidir.  Özel elektronik devresiyle en küçük bir elektrik kontağında kendiliğinden kapanan battaniyeniz, yaydığı iki kademeli ısı ile tüm yatağınızı kaplar ve sizi eşit şekilde ısıtır.  Vücudun rahat edebileceği sıcaklıkta yatak ve yorgandaki rutubeti önler. Vücut adelelerini gevşetir, kan dolaşımını düzenleyerek uyku derinliğini artırır. Böylece sağlıklı, huzurlu ve rahat bir gece geçirmenizi sağlar. Boyun ve sırt ağrılarında da tavsiye edilmektedir. Çarşafla yatağın arasına serebileceğiniz elektrikli battaniyede iki kademeli ısı kumandası bulunmaktadır. Böylece sıcaklığı ayarlayabilir, yerinizden kalkmadan battaniyenizi tek tuşla kapatabilirsiniz Groupon’unuzu yakalayın  


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber