Emsan Cera-Moni Seramik Kaplama Üçlü Tencere ve Tava Seti 225 TL Yerine 159 TL! Diğer Set Seçenekleriyle, Ücretsiz Kargo!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
225 TL [missing {{percentSign}} value]29 66 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

1973’ten günümüze uzanan Emsan kalitesi Ergonomik, şık ve sağlıklı tasarımlar Dayanıklı ve yapışmaz ürün profilleri Mutfağınızda Emsan ayrıcalığı Seçenekler Emsan Cera-Moni 3’lü tencere ve tava seti 159 TL! Emsan Mürdüm 8 parça tencere ve tava seti 169 TL! Emsan Mürdüm Serisi 10 parça tencere ve tava seti 175 TL! 

Koşullar

Ürününüz Groupon'unuzu aldıktan sonra 10 iş günü içerisinde ödeme sayfasında seçtiğiniz teslimat adresine gönderilecektir. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo imkanı mevcuttur. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Emsan - Shopping: Emsan Cera-Moni Seramik Kaplama Üçlü Tencere ve Tava Seti 225 TL Yerine 159 TL! Diğer Set Seçenekleriyle, Ücretsiz Kargo!

Yemekler, lezzetlerinin ve karakterlerinin ilhamını pişirildikleri yerlerden alırlar. Tüm yemeklerinizi Emsan’ın tencere ve tava setlerinde pişirin, yemekleriniz tatlarıyla size teşekkürlerini sunsun Bugünün Groupon’uyla üç ayrı tencere ve tava setinden dilediğiniz biri ücretsiz kargo imkanıyla kapınızda Emsan 3’lü CeraMoni Tencere ve Tava Seti Dışı emaye kaplama çizilmelere ve ısıya dayanklı, iç yüzey ise iki kat astar üzerine çizilmelere dayanıklı ve yapışmazlık özelliği olan camsı seramik kaplama set. Klasik yanmaz yapışmaz bir yüzeği olmadığı için, kolay çizilmezler ve kansorojen madde içermezler. Özel dokulu iç yüzeye sahiptir.  İçerisinde pişirilen ürünlerin vitamin ve minarel değerlerini muhafaza eder. Ergonomik, şık, “Soft Touch” sap ve tepeler. Kalın ve indüksiyon ocaklara uygun özel taban. Isı dağılımında üstünlük sağlayan ezme alüminyum gövde. Doğal ve sağlıklı bir ürün. Temizliği son derece kolaydır. Bu ürünlerin yapışmazlık özelliğinin uzun süre korunması için bulaşık makinası yerine elde sabunlu bir sünger ile ılık suda yıkanması tavsiye edilir. Set İçeriği CeraMoni Karnıyarık Tenceresi 28 cm CeraMoni Tava 26 cm CeraMoni Sahan 20 cm Emsan Mürdüm 8 Parça Tencere ve Tava Seti İç yüzeyde ısı dağılımını kolaylaştırmak ve yiyeceklerin yüzeye yapışmasını engellemek için basamaklı içi yüzey uygulanmıştır.  Çizilme risklerine karşı tencere,tava ağızları ile tabanlar torna edilmiştir.  Tornalı taban yüzeye ısı yayılımını kolaylaştırmaktadır.  Dış yüzeyde ısıya dayanıklı boya tercih edilmiştir.  Tava ve tencere sapları ergonomik olarak tasarlanmıştır. Set İçeriği 20 cm Seramik Derin Tencere 20 cm 26 cm Seramik Karnıyarık Tencere 26 cm 20 cm Seramik Sahan 20 cm 26 cm Seramik Tava 26 cm Özel Kaşık ve Spatula  Emsan Mürdüm 10 Parça Tencere ve Tava Seti İç yüzeyde ısı dağılımını kolaylaştırmak ve yiyeceklerin yüzeye yapışmasını engellemek için basamaklı içi yüzey uygulanmıştır.  Çizilme risklerine karşı tencere,tava ağızları ile tabanlar torna edilmiştir.  Tornalı taban yüzeye ısı yayılımını kolaylaştırmaktadır.  Dış yüzeyde ısıya dayanıklı boya tercih edilmiştir.  Tava ve tencere sapları ergonomik olarak tasarlanmıştır. Set İçeriği Mürdüm Derin Tencere 20 cm Mürdüm Derin tencere 24 cm Mürdüm Karnıyarık Tenceresi 26 cm Mürdüm Krep Tava 22 cm Mürdüm Tava 20 cm Mürdüm Tava 22 cm Mürdüm Sos Tenceresi Groupon’unuzu kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber