Ent Kuaför'de Yüz Adet Doğal Saç Kaynak, Kaynak Boyama ve Montaj Uygulaması 350 TL Yerine %80 Fırsatla 69 TL! (3 Ay Geçerli)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
350 TL [missing {{percentSign}} value]80 281 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Bu Groupon size Ent Kuaför’de yüz adet doğal saç kaynak, kaynakların kişinin saç rengine göre boyanması ve montaj uygulaması hizmetinden yararlanma imkanı sağlar. Saçlarınız dilediğiniz boya ulaşsın istiyorsanız Groupon’unuzu kaçırmayın! Saç kaynak uygulaması ile saçlarınız doğal bir görünüme ve hayranlık uyandıracak güzelliğe kavuşacak!

Koşullar

Bu Groupon 10 Mart - 10 Haziran tarihleri arasında geçerlidir. Bir kişi 1 Groupon kullanabilir; fakat sevdiklerinize hediye etmek istediğinizde dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz. Başka bir kampanyayla birleştirilemez. Randevu almanız gerekmektedir: 0224 222 50 91 Groupon kodunuza fırsat bitiminden sonra, kayıtlı olduğunuz e-posta adresinden ve sitedeki "Fırsatlarım" bölümünden ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Ent Kuaför - Bursa: Ent Kuaför'de Yüz Adet Doğal Saç Kaynak, Kaynak Boyama ve Montaj Uygulaması 350 TL Yerine %80 Fırsatla 69 TL! (3 Ay Geçerli)

Saçlarınızın boyundan sıkıldınız ve bir an önce uzasın istiyorsunuz. Ya da gitmeniz gereken önemli bir gece var ve bir prenses kadar güzel olmanız gerekiyor. Saçlarınızı tarıyorsunuz, fön çektiriyorsunuz, topluyorsunuz fakat asla istediğiniz şekle sokamıyorsunuz. Şimdi aylarca beklemenize gerek kalmadan dilediğiniz uzunlukta, istediğiniz gibi şekle sokabileceğiniz saçlara sahip olabilirsiniz Ent Kuaför’den size müthiş bir haberimiz var Ent Kuaför’de Yüz Adet Doğal Saç Kaynak, Kaynak Boyama ve Montaj Uygulaması 350 TL Yerine %80 Fırsatla 69 TL Ent Kuaför, kaliteli hizmeti, uzman ekibi ve hijyenik atmosferiyle Heykel’de Bursalı hanımların güzelliği adına hizmet vermeyi sürdürüyor. Şimdi müthiş bir fırsatla sizlere kapılarını açan Ent Kuaför’de, saç kaynak uygulamanızla saçlarınızın uzamasını beklemenize gerek kalmayacak %100 doğal saçlar hiçbir kimyasal işlem uygulanmadan saçlarınıza ufak halka ve pense yardımıyla kitlenecek, kaynaklarınız saç renginize göre boyanacak ve saçlarınız gerçeğinden ayırt edemeyeceğiniz doğallık ve uzunlukta olacak Kaynak Nedir? Saç kaynakları saçlarını çeşitli nedenlerden dolayı uzatamayan ya da özel gün sebebiyle kendini uzun saç içerisinde görmek isteyen insanların başvurdukları saç uzatma yöntemlerinden bir tanesidir. Hiçbir kimyasal işlem uygulanmadan ufak halka ve pense yardımıyla kaynak saçlar ana saçlara kitleniyor. Halkalı kaynak esnasında halkaların saç diplerine oturtulması sayesinde takılan saçlar doğal saç görünümünde oluyor ve ayırt edilmesi neredeyse imkansız hale geliyor. Groupon’unuzu yakalayın, saçlarınızın uzamasını beklemekten kurtulun


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber