Dünyanın En Etkili Terapi Yöntemlerinden Biofeedback ile Tanışın! Etkin Performans’ta 5 Seans Nefes ve Solunum Terapisi 300 TL Yerine %84 Fırsatla 49 TL! (3 Ay Geçerli)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
300 TL [missing {{percentSign}} value]84 251 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Bu Groupon, Etkin Performans’ta 5 seans Biofeedback ile nefes ve solunum terapisini sunar. Doğru nefes tekniği ile sorunlarınızdan uzaklaşabilir; panik atak, anksiyete, astım gibi problemleri azaltabilirsiniz! Etkin Performans’ın uzman kadrosu, size sorunlarından arınmış, sağlıklı ve mutlu bir yaşamı sunuyor!

Koşullar

13 Mayıs-13 Ağustos tarihleri arasında geçerlidir. Bir kişi 1 Groupon kullanabilir. Fakat dilediğiniz kadar satın alarak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Groupon’unuzdan pazar hariç haftanın her günü 09:30 – 19:00 saatleri arasında yararlanabilirsiniz. Randevu almanız gerekmektedir: 0232 421 40 70 Groupon kodunuza fırsat bitiminden sonra, kayıtlı olduğunuz e-posta adresinden ve sitedeki "Fırsatlarım" bölümünden ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Etkin Performans - İzmir: Dünyanın En Etkili Terapi Yöntemlerinden Biofeedback ile
Tanışın! Etkin Performans’ta 5 Seans Nefes ve Solunum Terapisi 300 TL Yerine
%84 Fırsatla 49 TL! (3 Ay Geçerli)

Günde 30 dakikanızı ayırarak çok kısa sürede stresinizi yenmek ve bunu ömür boyu devam ettirmek artık çok kolay. Nasa’da astronotlar için geliştirilmiş olan Biofeedback yöntemi ile stresinizi yenebilir kaygı heyecan gibi sorunlarınızın yanı sıra doğru nefes alarak daha genç, daha sağlıklı, daha dinamik bir yapıya kavuşarak işinizde özel hayatınızda ve sınavlarda daha başarılı olabilirsiniz. LYS VE SBS sınavlarında çocuğunuz daha başarılı bir sınav vermesi bu süreçte sizin de stresten uzaklaşmanız için bu fırsatı yakalayın Etkin Performans’ta 5 Seans Nefes ve Solunum Terapisi 300 TL Yerine %84 Fırsatla 49 TL Nefes seansları tüm dünyada etkinliği ispatlanmış bilimsel verilere dayanan Biofeedback cihazları ile kişiye özel ve psikologlar eşliğinde yapılmaktadır. Nefes ve Solunum Terapisi İnsan nefes almayla hayata başlar ve hayatını sürdürmek için buna muhtaçtır. Herkes bir şekilde nefes alır; ancak doğru şekilde nefes alan kişiler birçok sorundan uzak yaşarlar. Doğru nefes kişiyi daha sağlıklı kılar, stresten ve birçok rahatsızlıktan uzak tutar. Günümüzde insanların büyük bir çoğunluğu yanlış nefes alarak hayatlarını devam ettiriyor. Bunun sonucunda da astım, nefes darlığı, stres, panik atak, anksiyete, yüksek tansiyon, uykusuzluk gibi sorunlarla yaşamak zorunda kalıyorlar. Uygulanan Biofeedback seansları ile çok kısa sürede doğru nefes almayı öğreniyorsunuz. Uygulanan protokollerle verilen yönergeler dahilinde, periyodik seanslarla yapılan Biofeedback terapileri sonucu sizi hayata bağlayan nefesinizi etkin bir şekilde almayı öğreniyorsunuz.  Alınan doğru nefesle, sınav stresi, panik atak, anksiyete, astım, yüksek tansiyon, stres, strese bağlı kronik yorgunluk sendromu gibi problemler büyük oranda azaltılıyor. Doğru ve size özel solunum sayesinde bütün bu olumsuz durumlarla başa çıkıp bu sorunları kontrol altında tutabilirsiniz.Siz de etkin nefes alarak yaşam kalitenizi atırın Yukarıdaki grafik, merkezlerde uygulanmış bir nefes terapisinin gerçek grafiğidir. Buradaki çizgilerin yukarı çıkışı nefes almayı, aşağı inişi ise nefes vermeyi göstermektedir. Kişinin merkeze başvurduğu zaman sığ, düzensiz ve sağlıksız olan solunumu 15 seans gibi kısa bir sürede grafikte görüldüğü gibi düzenli ve sağlıklı hale getirilmiş, kişinin stresi ve kaygıları ortadan kalkmış, yaşamı daha kaliteli bir hale getirilmiştir.


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber