Falez Hamam&Spa’dan Hamam, Sauna, Buhar Odası ve Jakuzi Paketi 20 TL Yerine %76 Fırsatla 4,90 TL! (3 Ay Geçerlidir!)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
20 TL [missing {{percentSign}} value]76 15,10 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Falez Hamam&Spa’dan Hamam, Sauna, Buhar Odası ve Jakuzi Paketi 20 TL Yerine %76 Fırsatla 4,90 TL! Falez Hamam&Spa kalitesiyle huzur dolu bir gün geçirin ve rahatlayın! Bir kişi yalnızca 3 adet ŞehirFırsatı Çeki kullanabilir fakat dilediğiniz kadar satın alıp sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Koşullar

Fırsatınızdan 16 Aralık 2010 – 16 Mart 2011 tarihleri arasında yararlanabilirsiniz. Falez Hamam&Spa haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Çalışma saatleri 11:00 – 23:00 arasıdır. Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0242 228 70 00 Hamam unisextir. Havlu, peştamal, terlik, sabun ve şampuan Falez Hamam&Spa tarafından temin edilecektir. Bir kişi yalnızca 3 adet ŞehirFırsatı Çeki kullanabilir. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Falez Hamam&Spa - Antalya: Falez Hamam&Spa’dan Hamam, Sauna, Buhar Odası ve Jakuzi
Paketi 20 TL Yerine %76 Fırsatla 4,90 TL! (3 Ay Geçerlidir!)

Sanitas Per Aquam yani SPA, sudan gelen sağlık anlamına geliyor ve günümüzde birçok insanın başvurduğu yöntemlerden biri olma özelliğini hala koruyor. Bizler içinse Romalılardan bu yana uzanan bir gelenek olan Hamam, sadece yıkanılan bir yer değil, kültürel ve sosyal etkinliklerin yaşandığı sağlık merkezleri… ŞehirFırsatı ve Falez HamamSpa size bu huzur dolu deneyimi yaşamanız için muhteşem bir fırsat sunuyor; Falez HamamSpa’dan Hamam, Sauna, Buhar Odası ve Jakuzi Paketi 20 TL Yerine %76 Fırsatla 4,90 TL Tüm stresinizi üstünüzden atmanıza yardımcı olacak bu fırsat size muhteşem bir gün vadediyor Hamam ile vücudunuzdan toksinlerinizi atmanıza yarayacak sauna ve buhar odasının yanı sıra jakuzi hizmeti sizi keyfin doruğuna ulaştıracak ve muhteşem bir gün geçireceksiniz… Falez HamamSpa ile bu fırsatı kaçırmayın, ŞehirFırsatınızı hemen yakalayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber