Galatasaray Adası'nda Balık Ziyafeti! Fish Restaurant'ta Mezelerden Karidesli Patates Krokete, Levrekten Helvaya Alkollü İçecek Eşliğinde Menünüz 130 TL Yerine 65 TL! Çoklu Kişi Seçenekleriyle!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
390 TL [missing {{percentSign}} value]50 195 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Boğazın üzerinde; yakamozu, denizi ve İstanbul’un yıldızlardan yapılma siluetini seyrederek balık keyfi Galatasaray Adası Fish Restaurant’ın özenli ve kaliteli hizmetiyle farklı ve geleneksel Türk lezzetlerinden bir şölen Mezelerden doldurulmuş bebek kalamara, Osmanlı usülü sakızlı çipuradan helvalı dondurma kulesine zengin ve doyurucu menü Sevdiklerinizle beraber unutulmaz lezzetlerle bezenmiş keyifli bir gece Seçenekler 1 kişilik menü 65 TL! 2 kişilik menü 130 TL! 3 kişilik menü 195 TL! 4 kişilik menü 260 TL! 5 kişilik menü 325 TL! 6 kişilik menü 390 TL! 7 kişilik menü 455 TL! 8 kişilik menü 520 TL! 10 kişilik menü 650 TL!

Koşullar

Groupon'unuzu 28 Kasım'a kadar kullanabilirsiniz. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz. Erken rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir:  0212 265 01 58  Alkollü ya da alkolsüz içecek seçebilirsiniz. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu ya da güvenlik kodu çıktısını ibraz etmeniz gerekmektedir. Groupon kodunuza sayfanın sağ üst köşesinde yer alan Grouponlarım bölümünden, Groupon'unuz hakkındaki genel koşull İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Fish Galatasaray Adası - İstanbul: Galatasaray Adası'nda Balık Ziyafeti! Fish Restaurant'ta Mezelerden Karidesli Patates Krokete, Levrekten Helvaya Alkollü İçecek Eşliğinde Menünüz 130 TL Yerine 65 TL! Çoklu Kişi Seçenekleriyle!

Galatasaray Adası Fish Restaurant’ta tadına doyulmaz lezzetlerle bezeli kocaman bir ziyafet sofrası sizi bekliyor Bu Groupon ile Fish Restaurant’a gelin, boğazın üzerinde, çok şık bir mekanda kadehinizi mehtaba ve yakamoza kaldırın Eğer sıra dışı ama geleneksel Türk damak tadına uygun bir balık ziyafetinde bulunmak isterseniz Fish Restaurant tam size göre Kaliteli hizmet ve kaliteli yemek ilkelerinden asla ödün vermeyen Fish Restaurant, balık ve meze çeşitlerinin yanı sıra deniz ürünlerindeki zengin ve farklı menüsü ile de balık keyfinizi artırıyor.  Fish Restaurant, her mevsim taze lezzetler sunarak sizi deniz mahsullerinin sağlık, lezzet ve keyiften oluşan dünyasında bir ziyafete, boğaza karşı kadeh kaldırmaya çağırıyor. Menünüz İştah Açıcılar  Domates söğüş  Sızma zeytinyağı fesleğen ve fırınlanmış sarmısak ile  Ev yapımı sıcak pide  Soğuk Mezeler  Meze tepsisinden seçeceğiniz 5 meze  Ara Sıcaklar  Karidesli patates kroket  Mozarella ve taze dağ kekiği ile doldurulmuş ızgara bebek kalamar  Çıtır aterina tarama sos ile  Ana Yemek Seçmeli  Tuzlu hamurda levrek 2 kişilik siparişlerde geçerlidir.  Osmanlı usülü sakızlı çipura  Somon Izgara Roka salata ve sote patates ile  Tatlı  Helvalı dondurma kulesi  İçecek  1 kadeh yerli içecek ya da  1 adet meşrubat  Siz de sevdiklerinizle bu lezzet şölenine dahil olun, Groupon’unuzu hemen alın  


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber