Gerçek Buzda Keyif! 212 AVM Flash Ice Buz Pisti'ne 2 Kişilik Giriş 15 TL, 4 ve 6 Kişilik Seçeneklerle! 6 Ay Geçerli!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
90 TL [missing {{percentSign}} value]57 51 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Türkiye’nin en prestijli buz pistlerinden birinde gerçek buzda paten keyfi Flash Ice’ta buz üstünde heyecan ve macera Dilerseniz Big Mama’s’ta pizza ya da hamburger yanında içecek ile lezzet

Koşullar

Son kullanım tarihi: 22.05.2013 Dilediğiniz kadar Groupon alıp kullanabilirsiniz. Rezervasyon gerekmemektedir. Bilgi için: 0212 602 38 62 Groupon'unuzu haftanın her günü hafta içi 10:00-22:40, hafta sonu 13:10-22:30 arası kullanabilirsiniz. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Güvenlik kodunuza Grouponlarım  İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Flash Ice Buz Pisti - İstanbul: Gerçek Buzda Keyif! 212 AVM Flash Ice Buz Pisti'ne 2 Kişilik Giriş 15 TL, 4 ve 6 Kişilik Seçeneklerle! 6 Ay Geçerli!

Kış aylarında kar yağdığında önünüzde yürüyen amca kaydığında gülmek yerine ona bunun bir spor olduğunu anlatabilirsiniz. Bu Groupon ile Flash Ice Buz Pisti’nde gerçek buzda buz pateni keyfine davetlisiniz Flash Ice Buz Pisti  2010 Eylül ayında Bahçeşehir’de 4 kişilik uzman kadarosuyla hizmete girmiştir. 2012 Eylül ayında Bağcılar’da şubesini açan Flash Ice’ın faaliyetleri arasinda hobi kursları, yetişkin hobi kursları, hokey kursları, okul kulüp dersleri ve özel dersler yer almaktadır. Buz Pateni Özellikle çocuklarda denge koordinasyon gelişimini olumlu yönde etkilemektedir. Eğlenceli bir ortamda kayarken spor yapmak isteyen herkes Flash Ice’a davetli Groupon’u yakalayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber