Vücudunuzun Bütün Yükünü Ayaklar Çeker! Metrocity AVM Foot-Break'ten Refleksoloji Ayak Masajı 45 TL Yerine 19 TL! (1 Ay Geçerli)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
45 TL [missing {{percentSign}} value]58 26 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Bu Groupon, Foot-Break’ten refleksoloji ayak masajını sağlar. Vücudumuzun bütün yükünü çeken ayakların da bakıma ve dinlenmeye ihtiyacı vardır! Sinir sistemine yararı olan bu masaj, organların da daha iyi çalışmasını sağlıyor. Ayaklarınız masajla rahatlarken, siz de ikram edilecek doğal bitki çaylarının tadına varın!

Koşullar

15 Şubat-15 Mart tarihleri arasında geçerlidir. Groupon'unuz 1 kişiliktir. Dilediğiniz kadar Groupon alarak ister bu keyfi tekrar yaşayın, isterseniz sevdiklerinizle paylaşın! Groupon'unuzdan haftanın her günü yararlanabilirsiniz. Masajınızda tek kullanımlık terlik ve çorap hediye edilecektir. Rezervasyon gerekmektedir: 0212  344 00 10 Groupon kodunuza fırsat bitiminden sonra, kayıtlı olduğunuz e-posta adresinden ve sitedeki "Fırsatlarım" bölümünden ulaşabi İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Foot-Break - İstanbul: Vücudunuzun Bütün Yükünü Ayaklar Çeker! Metrocity AVM Foot-Break'ten Refleksoloji Ayak Masajı 45 TL Yerine 19 TL! (1 Ay Geçerli)

Hayatın her anı hareketle yüklü. Yürümekten, oturduğunuz koltuktan sehpaya uzanmaya kadar sürekli bir hareket etme durumu söz konusu. Hiç düşündünüz mü ayaklarımız bunca hareketi ve bunca ağırlığı nasıl taşıyabiliyor? Ne kadar güçlü bir yapısı var ki, her an her dakika tüm yükü çekiyor ve her yeni gün aynı güçle bizi taşımaya devam ediyor. Bu yüzdendir ki, vücudumuzun en çok yıpranan yerlerinden biridir ayaklarımız. Özellikle kış aylarında, gün boyu ayakkabının içinde sıkışır ve yıpranır. Dolaşım sistemini de etkileyen bu durum, ileriki yaşlarda çeşitli hastalıkları da beraberinde getirir. Dolaşım sisteminizi hızlandırmaya, ayaklarınızı refleksoloji masajıyla dinlendirmeye ne dersiniz? Vücudunuzun Bütün Yükünü Ayaklar Çeker Metrocity AVM FootBreak’ten Refleksoloji Ayak Masajı 45 TL Yerine 19 TL Refleksoloji, organların daha iyi çalışmasını sağlarken, sinir sistemi üzerinde de etkilidir. Refleksoloji ayak masajı ise vücuttaki dolaşımı hızlandırır. FootBreak, refleksoloji ayak masajı ile rahatlamayı sağlayan, doğal bitki çaylarının satıldığı kafe konseptinden oluşuyor. Bu konsept, dünyada bir ilk olmasıyla da dikkat çekiyor. Siz de FootBreak’in profesyonel hizmet anlayışı ile ayaklarınıza ve vücudunuza sağlık katmak isterseniz bu Groupon’u yakalayın; ayaklarınıza masaj yapılırken, siz de, ikram edilecek doğal bitki çayların tadını çıkarın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber