Funda Arar Turkcell Kuruçeşme Arena’da! Biletiniz 56 TL Yerine 28 TL! (16 Temmuz)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
56 TL [missing {{percentSign}} value]50 28 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Bu Groupon 16 Temmuz Cumartesi 21:00’de Turkcell Kuruçeşme Arena’da gerçekleşecek Funda Arar konserine bilet sağlar. Sevdiklerinizi de yanınıza alın ve Funda Arar’ın en sevilen şarkılarını Boğaz sularına karşı dinleme şansı yakalayın!  Türkiye’nin en güçlü kadın yorumcularından birinin canlı performansını kaçırmayın! Funda Arar’ın Belki Bir Gün, Arapsaçı, Sonu Yok Bu Aşkın ve Seni Düşünürüm gibi muhteşem şarkılarına eşlik edebilecek, unutulmaz bir konser deneyimi yaşayabileceksiniz!

Koşullar

Konser 16 Temmuz Cumartesi günü saat 21:00’de gerçekleşecektir. Groupon’unuz tribün (3. Kategori) için geçerlidir. Groupon kodlarınızı etkinlik gününden en geç 1 gün öncesine kadar bilete çevirmeniz gerekmektedir. Bilet teslimatı, etkinlik tarihinden 1 gün öncesine kadar Biletix’e ait olan satış noktalarından, etkinliğin gerçekleşeceği gün ise yalnızca mekan girişinde oluşturulacak olan bilet teslimat gişesinden yapılacaktır. Etkinlik günü Biletix’e ait olan satış noktalarından bilet teslimatı yapılmamaktadır. G İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Turkcell Kuruçeşme Arena - İstanbul: Funda Arar Turkcell Kuruçeşme Arena’da! Biletiniz 56 TL Yerine 28 TL! (16 Temmuz)

Necip Fazıl Kısakürek’in Kaldırımlar’ı ve Behçet Necatigil’in Sevgilerde’siyle hayatımıza girdi. 2000 yılından bu yana Türk müziğinin karakterli seslerinden biri olarak anılan Funda Arar,  şimdi son albümü Aşkın Masum Çocukları’yla Turkcell Kuruçeşme Arena Sahnesi’nde 16 Temmuz Cumartesi Funda Arar Turkcell Kuruçeşme Arena Konserine Biletiniz 56 TL Yerine %50 Fırsatla 28 TL İkimiz 2011 2002 yılından bu yana En İyi Çıkış Yapan Sanatçı, En İyi Kadın Sanatçı Albümü, Yasal Ortamda En Çok İndirilen Şarkı ve Platin Albüm gibi birçok prestijli ödüle ve ünvana layık görülen Funda Arar güçlü sesi ve yorum yeteneğiyle senelerdir popülerliğini koruyor. Bu yılın başında piyasaya sürülen Aşkın Masum Çocukları’yla da büyük beğeni kazanan Funda Arar, yeni albümü ve en sevilen şarkılarından oluşan repertuarıyla Turkcell Kuruçeşme Arena’da sevenlerinin karşısına çıkacak. Geceler 2009 Groupon’unuzu hemen yakalayın, Funda Arar’ın muhteşem sesine tanıklık edin Kurallar Groupon kodları yalnızca belirtilen etkinlik ve tarih için geçerlidir. İade ve/veya değişiklik yapılmamaktadır. Biletix web sayfasında satın almış olduğunuz kodları bilete çevirmeniz esnasında tüm kodlarınızı aynı anda sisteme girmeniz gerekmektedir. Aynı anda bilete çevrilmeyen kodlar ile ilgili herhangi bir işlem yapılmamaktadır. Groupon kodları ile satın alınan biletler yalnızca Biletix üyelik sahibine kimlik ibraz etmesi koşulu ile teslim edilecektir.


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber