Kuzeyin Oğlu Volkan Konak ile Karadeniz Gecesi! Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda Gerçekleşecek Konsere Biletiniz 25 TL ve Diğer Seçeneklerle! (18 Temmuz'da Geçerlidir)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
75 TL [missing {{percentSign}} value]53 40 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Bu Groupon Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşecek Volkan Konak konserine giriş bileti sunar. Sahne şovları ve Kuzeyin Oğlu Volkan Konak’ın muhteşem performansıyla unutulmaz bir gece sizi bekliyor! En sevilen şarkılarıyla Volkan Konak’a eşlik etmek için Groupon’unuzu hemen alın!

Koşullar

Konser 18 Temmuz Pazartesi günü 21:30'da gerçekleşecektir. "Hemen Al" butonuna tıkladıktan sonra kategori seçiminizi yapabilirsiniz. Dilediğiniz kadar Groupon alabilir, sevdiklerinizi de konsere davet edebilirsiniz. Konsere Groupon kodunuzun çıktısıyla gitmeniz gerekmektedir. Groupon'unuz iptal edilemez.  Bilgi için; 0224 235 15 40 Groupon kodunuza fırsat bitiminden sonra, kayıtlı olduğunuz e-posta adresinden ve sitedeki "Fırsatlarım" bölümünden ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Kültür Park Açıkhava Tiyatrosu - Bursa: Kuzeyin Oğlu Volkan Konak ile Karadeniz Gecesi! Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda Gerçekleşecek Konsere Biletiniz 25 TL ve Diğer Seçeneklerle! (18 Temmuz'da Geçerlidir)

Dağların ardında yemyeşil bir cennetin adıdır Karadeniz. Acıyı da, sevinci de kemençenin yakıcı sesiyle paylaşan müziği, canayakın insanlarıyla doğadaki mutluluğun adresidir. Bunca güzelliğinin yanı sıra gerek sesiyle, gerekse müziğiyle Kazım Koyuncu, Fuat Saka, Volkan Konak gibi nice önemli ismi hediye etmiştir ülkeye. Şimdi ise Volkan Konak, Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda sevenleriyle buluşuyor. Karadeniz ezgileriyle unutulmaz bir gece yaşamak istiyorsanız, günün Groupon’u sizi, Kuzeyin Oğlu Volkan Konak konserine davet ediyor Kuzeyin Oğlu Volkan Konak ile Karadeniz Gecesi Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda Gerçekleşecek Konsere Biletiniz 25 TL ve Diğer Seçeneklerle Volkan Konak 1967 yılında Trabzon’da doğdu. 19831984 yılları arasında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı’na girdi. 1987 yılında “Suların Horon Yeri” albümüyle yörede yaptığı derlemeleri sergiledi. 1988 yılında konservatuarı bitirip, aynı yıl İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Sosyal Bilimler master eğitimine başladı. Karadeniz müziğini evrensel müzik formlarıyla buluşturarak, özgün bir yapıda yeniden şekillendiren Volkan Konak, ilk albümü “Efulim”i 19911992 yılında çıkardı. Albüm, başta Karadeniz halkının olmak üzere müzik severlerin büyük beğenisini kazandı. Daha sonra 1994 yılının ekim ayında “Gelir misin Benimle” adlı albümünü hazırladı ve askerlik görevi nedeniyle bir süre çalışmalarına ara verdi. Askerlik görevini tamamladıktan sonra hemen üçüncü albümü “Volkanik Parçalar”ın çalışmasına başladı. Üç aylık çalışmadan sonra albüm, müzikseverlerin beğenisine sunuldu. Volkan Konak 1998 yılının nisan ayında kurduğu Kuzey Müzik Prodüksiyon isimli firmasından “Pedaliza” isimli albümünü  sundu. 1993 yılından bu yana albüm çalışmalarında yaklaşık 50 adet bestesini sergilemiş ve bu çalışmalar sonunda Gazeteciler Cemiyeti, çeşitli vakıf ve dernekler tarafından yılın sanatçısı seçilmiştir. 2000 yılında DMC bünyesine katılan Volkan Konak, “Şimal Rüzgarı” adlı albümünü çıkararak dinleyicilerine ulaştırdı. 2003 yılı aralık ayında 3,5 yıl aradan sonra yine DMC etiketiyle yayınlanan “Maranda” isimli albümü ise büyük beğeni toplayarak 2004’e müzik dünyasının iddialı yapımlarından biri olarak girdi ve en çok satan albümler sıralamasında “Elmas Plak” ödülünü kazandı. 2006 yılında “Mora” adlı albümü “Altın Plak” ödülüne layık görüldü. 2009 yılında çıkardığı “Mimoza” albümü ise hem Altın, hem de Platin Plak ödülü alarak Türkiye’de en çok satan albüm olarak birinci sırada yer aldı. Groupon’unuzu yakalayın, şarkıları Volkan Konak’la birlikte söyleyin


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber