Tavana Işık Yansıtan, Kaplumbağa Gece Lambası 80 TL Yerine 14,50 TL! İki ve Üç Adet Seçenekleriyle!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
240 TL [missing {{percentSign}} value]84 201 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

8 gerçek takım yıldızı yansıtan lamba Turuncu, yeşil ve mavi olmak üzere 3 farklı ışık seçeneği Uykuya dalmakta zorlanan çocuğunuza gökyüzünde renkli rüyalar Hem oyuncak, hem de gece lambası  Neşeli uyku saatleri Çocuklarınıza müthiş bir armağan Seçenekler Bir adet gece lambası kaplumbağa 14,50 TL! İki adet gece lambası kaplumbağa 28 TL! Üç adet gece lambası kaplumbağa 39 TL! 

Koşullar

Ürününüz Groupon'unuzu satın aldıktan sonra ödeme sayfasında seçtiğiniz teslimat adresine 5-10 iş günü içinde gönderilecektir. Groupon'unuzu satın aldıktan sonra sipariş vermek için başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Kargo ücreti alıcıya ait olup bir adet için 4 TL, iki adet için 5 TL, üç adet için 6 TL'dir. Güvenlik kodunuza Grouponlarım sekmesinden ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

*SY Danışmanlık - Shopping: Tavana Işık Yansıtan, Kaplumbağa Gece Lambası 80 TL Yerine 14,50 TL! İki ve Üç Adet Seçenekleriyle!

Bugünün Groupon’uyla ışık saçan kaplumbağayla tanışmak evdeki miniklerinizi fazlasıyla sevindirecek Çocuklarınıza eğlenceli bir uyku sunan kaplumbağaları kaçırmayın Kaplumbağanız renk değiştiren ışıkları ile tavanınızı renkten gökyüzüne çevirir, renkten renge girer. Özellikler Odanızda harika bir gece gökyüzü görüntüsü sağlar. Kaplumbağanın sırtı hafif bir ışıkla gece lambası görevi görür. Turuncu, yeşil ve mavi olmak üzere 3 farklı ışık seçeneği bulunur. Renkleri dilerseniz tek tek, dilerseniz aynı anda yakarak renk cümbüşü oluşturabilirsiniz. 8 gerçek takım yıldızı içermektedir. Çalışırken ısınmaz, güvenlidir. Çocukların eğlenerek öğrenmesine ve uyumasına yardımcı olur. En iyi sonuç için odanın ortasında tavandan 1.5 2 metre alçakta düz bir zemine yerleştirilmesi tavsiye edilir. Açıldıktan 45 dk. sonra kendiliğinden kapanır. 3 x AAA pil ile çalışır.  Piller pakete dahil değildir.   Groupon’unuzu hemen alın  


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber