Hayata Yukarıdan Bakın! Gezinet'ten Kapadokya Balon Turu 250 TL Yerine 125 TL! 2 Kişilik Tur 239 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
250 TL [missing {{percentSign}} value]50 125 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Gezinet kalitesiyle Kapadokya semalarında balon turu Kapadokya’nın eşsiz manzarasına gökyüzünden tanık olma şansı Yıllarca unutamayacağınız eşsiz bir deneyim  Kapadokya’da konaklamak isterseniz ilginizi çekebilecek Groupon’a buradan ulaşabilirsiniz. Seçenekler 1 kişilik balon turu 125 TL! 2 kişilik balon turu 239 TL!

Koşullar

Groupon'unuz Kurban Bayramı da dahil olmak üzere 31 Ekim'e kadar geçerlidir. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. 7 gün içerisinde rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 444 43 94 / 0216 550 43 94 Sabahın erken saatlerinde gerçekleşecek olan balon turunuz ortalama 30 ile 45 dakika arası sürmektedir. 2-5 yaş arası çocuklar için ücretsiz, 6-12 yaş arası çocuklar için %50 indirimlidir. Bu Groupon T.C vatandaşları için geçerlidir. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firma İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

GeziNET Online - Tatil: Hayata Yukarıdan Bakın! Gezinet'ten Kapadokya Balon Turu 250 TL Yerine 125 TL! 2 Kişilik Tur 239 TL!

Kapadokya’nın doğal ve tarihi güzellikleri elbette eşsiz bir görüntü sunar ve her gezginin ilgisini cezbeder. Peki bu güzellikleri adım adım görmek yerine, gökyüzünden görmeye ne dersiniz? Bugünün Groupon’uyla Kapadokya Balon Turu sizlerle Kapadokya tatilinize renk katmak ya da bu muhteşem bölgeyi bulutların üzerinden görmek istemez misiniz? Tam 12 yıldır takipçilerini turizmin avantajlarıyla buluşturan Gezinet, en güzel geziler ve tatillerin yanı sıra unutulmaz deneyimleri de takipçilerinin yaşamına katıyor. Şimdi sizleri balon turu deneyimiyle karşılayan Gezinet, unutamayacağınız anlara şahit olmanızı sağlıyor. Peri bacaları ve doğal güzellikleriyle dillere destan Kapadokya’nın eşsiz güzelliğini gökyüzünden görmek, balon turunuzu heyecan dolu anılarınızın arasına eklemek istiyorsanız acele edin Groupon’unuzu yakalayın, Kapadokya’yı bulutların üzerine çıkarak izleyin


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber