Müziksiz Evin Konukları Adlı Oyuna Biletiniz 28 TL

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
56,50 TL [missing {{percentSign}} value]50 28,50 TL
HEDİYE EDİN
60 kişi satın aldı

Öne Çıkanlar

 • Pulitzer ödüllü aile komedisi "Müziksiz Evin Konukları", tiyatroseverler ile buluşuyor
 • Devlet Tiyatrosu'nun kıdemli oyuncusu Serpil Tamur ve Şehir Tiyatroları'nın ödüllü oyuncusu Özge Özder'in başrollerini üstlendiği, Nedim Saban'ın Türkçeleştirdiği oyun sizlerle
 • Tarih ve sahne seçenekleri

Koşullar

 • Groupon'unuz seçtiğiniz tarih ve sahne seçeneklerinden birinde geçerlidir.
 • Rezervasyon zorunluluğu yoktur, oyundan 1 saat önce kupon kodları ile gişeye giderek biletlerinizi alabilirsiniz.
 • Biletler iptal veya iade edilmemektedir.
 • Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu ya da güvenlik kodu çıktısını ibraz etmeniz gerekmektedir.
 • Groupon'unuz hakkındaki diğer koşullara buradan ulaşabilirsiniz.
 • İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

  Tiyatro kare - İstanbul: Müziksiz Evin Konukları Adlı Oyuna Biletiniz 28 TL

  Pulitzer ödüllü aile komedisi!

  Pulitzer ödüllü aile komedisi “Müziksiz Evin Konukları”, tiyatroseverler ile buluşuyor.

  Seçenekler

  • 20 Nisan Pazar 15.30 Profilo Kültür Merkezi
  • 2 Mayıs Cumartesi 20.00 Cevahir AVM Salon 1
  • 4 Mayıs Pazar 18.00 Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi
  • 24 Mayıs Cumartesi 15.30 ve 20.00 Cevahir AVM Salon 2

  “Müziksiz Evin Konukları”, 1990’da Neil Simon tarafından yazıldı ve “Lost In Yonkers” adıyla Broadway ile Londra başta olmak üzere tüm dünyada oynandı. 1991’de Pulitzer Ödülü kazanan oyunun filminde Irene Worth, Mercedes Ruehl, Richard Dreyfuss gibi ünlü isimler rol aldı.

  Tiyatrokare’nin 1992’de kuruluş oyunu olarak seçtiği bu aile komedisi, devlet sanatçısı Macide Tanır’ın yıllar sonra tiyatroya tekrar dönmesini sağladı ve üç yıl kapalı gişe oynadı. Oyun, geçtiğimiz yıl kaybettiğimiz Macide Tanır anısına, güncel bir çeviri ve yorumla sahneleniyor. Dekor tasarımı ise ödüllü tasarımcı Barış Dinçel tarafından gerçekleştiriliyor.

  Oyunda, babalarının ekonomik durumunun bozulması nedeniyle, sevgisiz bir babaanne ve engelli bir teyze ile yaşamak zorunda kalan iki çocuğun hikayesi anlatılmaktadır. Tiyatrokare’nin büyük ilgi gören oyunu “Leyla’nın Evi”nde olduğu gibi kuşak çatışması ve kuşaklar arası sevgi bağı bu oyunda da perçinenmekte, günümüz izleyicisine sıcak ve insancıl mesajlar verilmektedir. Oyunda sevgi, acıma, koruma ve sahiplenme duyguları farklı karakterlerin gözünden irdelenmekte, yaşam mücadelesi içinde yitirilen sevgi bağları ele alınmaktadır.

  Oyunda başrolü Devlet Tiyatrosu’nun kıdemli oyuncusu Serpil Tamur üstlenmektedir. Tamur, tiyatro çalışmalarının yanısıra, sinema ve televizyon dizileriyle de tanınmaktadır. Oyuncu son olarak, “Kurtlar Vadisi”nde rol aldı.

  Son olarak oynadığı “Umutsuz Ev Kadınları”ndaki kompozisyonuyla çok sevilen, Şehir Tiyatroları’nın ödüllü oyuncusu Özge Özder de diğer başrolü üstleniyor.

  Nedim Saban’ın Türkçeleştirerek, sahneye taşıdığı oyunda diğer rollerde Asuman Çakır, Abdül Süsler, Emrah Düzkaya, Abdullah Semercioğlu, Selim Tezin oynamaktadır.


 • 15% Bonus Savings
  Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
  By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
  Please select an option to add / remove from wishlist
  Grouber