Gölbaşı Gölpark Sidelya Hotel'de 2 Kişilik Tüm Gün Havuz Keyfi ve Hamburger Menü 50 TL, Kahvaltı veya Brunch Seçenekleriyle! 3 Ay Geçerli!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
90 TL [missing {{percentSign}} value]50 45 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Gölbaşı manzarası eşliğinde tüm gün havuz keyfi 50 çeşitten oluşan 2 kişilik brunch ve sınırsız çay-kahve Beyaz peynir, kaşar peyniri, zeytin, domates, salatalık, ve sınırsız çay-kahveden oluşan kahvaltı tabağı Hamburger menü Sevdiklerinizle birlikte muhteşem bir yaz günü geçirme imkanı Seçenekler Kır bahçesinde 50 çeşitten oluşan 2 kişilik brunch 70 TL yerine 35 TL! 2 kişilik gün boyu havuz kullanımı, kahvaltı tabağı ve sınırsız çay 90 TL yerine 45 TL! 2 kişilik gün boyu havuz kullanımı ve hamburger menü 90 TL yerine 50 TL!

Koşullar

Groupon'unuzu 12 Eylül'e kadar kullanabilirsiniz. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz. Kahvaltı ve çay hafta içi saat 12:00'a kadar, brunch hafta sonu saat 13:00'a kadar geçerlidir. Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0312 498 26 07 Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Groupon'unuz hakkındaki genel koşullara  İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Golpark sidelya brunch - Ankara: Gölbaşı Gölpark Sidelya Hotel'de 2 Kişilik Tüm Gün Havuz Keyfi ve Hamburger Menü 50 TL, Kahvaltı veya Brunch Seçenekleriyle! 3 Ay Geçerli!

Bugünün Groupon’uyla Gölpark Sidelya’nın muhteşem atmosferinde iki kişilik bir brunch yapabilir veya kahvaltılı gün boyu havuz kullanımından yararlanabilirsiniz Gölpark Sidelya Hotel, 1000 kişilik piknik alanı kendin pişir kendin yebarbekü açık ve kapalı restaurantlarda göl manzaralı brunch keyfi ve vitamin bar, pool bar, roof restaurantlarında eşsiz lezzetlerde yemek imkanları sunuyor.   Groupon’unuzla; Kır bahçesinde 50 çeşitten oluşan 2 kişilik brunch, 2 kişilik gün boyu havuz kullanımı, kahvaltı tabağı ve sınırsız çay veya 2 kişilik gün boyu havuz kullanımı ve hamburger menü seçeneklerinden dilediğinizi seçip sevdiklerinizle muhteşem bir gün geçirebilirsiniz   Gölpark Sidelya Hotel’in enfes göl manzarası eşliğinde havuz, brunch veya kahvaltı keyfini yaşamak istiyorsanız acele edin Groupon’unuzu hemen alın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber