Gölbaşı Gölpark Sidelya Hotel'in Romantik Atmosferinde Çift Kişilik Konaklama, Kahvaltı ve Odaya İkramlar Hafta İçi 300 TL Yerine 119 TL, Hafta Sonu 139 TL! 3 Ay Geçerli!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
300 TL [missing {{percentSign}} value]60 181 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Sadece size özel bir gece Göl manzarası eşliğinde romantik bir atmosfer Odaya meyve ve 1 şişe şarap ikramı Enfes bir kahvaltı  Sevdiğinizle birlikte geçireceğiniz özel anlar Seçenekler Hafta içi konaklama 300 TL yerine 119 TL! Hafta sonu konaklama 320 TL yerine 139 TL!

Koşullar

Groupon'unuzu 14 Eylül'e kadar kullanabilirsiniz. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz. Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0312 498 26 07 Havuz kullanımı Groupon'unuza dahil değildir. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Groupon'unuz hakkındaki genel koşullara buradan ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Golpark sidelya brunch - Ankara: Gölbaşı Gölpark Sidelya Hotel'in Romantik Atmosferinde Çift Kişilik Konaklama, Kahvaltı ve Odaya İkramlar Hafta İçi 300 TL Yerine 119 TL, Hafta Sonu 139 TL! 3 Ay Geçerli!

Bugünün Groupon’uyla sevdiğinizle başbaşa geçireceğiniz, sadece size özel bir geceye davetlisiniz   Haymana yolu 7. km’de Mogan Gölü kıyısına konumlanmış Gölpark Sidelya’nın muhteşem göl manzarası eşliğinde romantik bir konaklama deneyimine hazır olun   Kahvaltının da dahil olduğu 1 gecelik konaklamanızı, odaya servis edilen 70 cl şarap ve meyve tabağı ikramıyla taçlandırabilirsiniz   Şehrin yoğunluğundan uzaklaşıp 1 geceyi kendinize ve sevdiğinize ayırın   Groupon’unuzu kaçırmayın  


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber