Meşe Ağaçlarıyla Çevrili Polonezköy Green House Garden Park'ta 2 Kişi 1 Gece Konaklama, Kahvaltı ve Açık Havuz Kullanımı 290 TL Yerine 139 TL, Hafta İçi 2 Gece Konaklama 249 TL! 3 Ay Geçerli!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
290 TL [missing {{percentSign}} value]52 151 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Şehrin karmaşası ve gürültüsünden uzakta, keyifli ve huzurlu bir tatil Ana artere 30 dakikalık mesafede, yeşilin gökyüzüne ulaştığı bir ortamda, Polonezköy’de güzel bir gün Açık havuz kullanımı ile sıcaklara küçük bir mola Meşe ormanının içindeki konumu ile doğa ile içiçe bir tatil Enfes bir kahvaltı ile güne zinde başlama şansı Seçenekler 1 gece konaklama 290 TL yerine 139 TL! Hafta içi 2 gece konaklama 580 TL yerine 249 TL! 

Koşullar

Groupon'unuzu 30 Eylül'e kadar kullanabilirsiniz. Check in  saati 14:00, check out saati 12:00'dır. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz. Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0216 434 55 33 Rezervasyon değişikliklerini 7 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Groupon'unuz hakkındaki diğer koşullara  İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Green House Garden Park - İstanbul - Anadolu: Meşe Ağaçlarıyla Çevrili Polonezköy Green House Garden Park'ta 2 Kişi 1 Gece Konaklama, Kahvaltı ve Açık Havuz Kullanımı 290 TL Yerine 139 TL, Hafta İçi 2 Gece Konaklama 249 TL! 3 Ay Geçerli!

Bugünün Groupon’u Polonezköy Green House Garden Park’ta eşsiz bir konaklama deneyimi sunuyor   Yeşilin gökyüzüne ulaştğı huzurlu bir ortamda, sevdiklerinizle güzel bir gün, keyifli bir akşam ya da özel bir kutlama yaşamak için eşsiz bir mekanda 1 veya 2 gecelik konaklama paketi sizleri bekliyor   Polonezköy’de, İstanbul’a çok yakın ama karmaşasından çok uzak, tamamen doğal bir ortamda hizmet veren Green House Garden Park bir kez misafir olduktan sonra vazgeçemeyeceğiniz yeni tutkunuz haline gelecek     Groupon’unuzla Green House Garden Park’ta yaz sıcaklarına keyifli bir ara verip havuz keyfi yapabilir, 1 veya 2 gecelik konaklamanızı enfes bir kahvaltıyla taçlandırabilirsiniz Meşe ağaçlarıyla dolu yemyeşil bir ortamda, doğa ile içiçe, muhteşem bir tatil yapabileceğiniz Groupon’unuzu kaçırmayın  


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber