Nehirevi Rafting ve Konaklama Tesisinde Rafting ve Ağaç Evlerde Konaklama 49 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Doğanın içerisinde huzur dolu bir tatil Melen Çayı’nın sesi altında mışıl mışıl uyuma ve sabah horoz ve kuş sesleri ile uyanma şansı Sabah doğal ürünlerden oluşan kahvaltı ile güne başlama imkanı Rafting ile adrenalin ve heyecan bir arada Trekking ile doğa içersinde huzur dolu saatler Seçenekler Sınırlı Sayıda! Sadece Rafting 49TL! Rafting, Öğle Yemeği ve Kahvaltı 69TL! 1 Gece Konaklama, Rafting, Açık Büfe Kahvaltı ve Akşam Yemeği 159TL! 2 Gece Konaklama, Rafting, Trekking Açık Büfe Kahvaltı, Akşam Yemeği ve Canlı Müzik 259TL!

Koşullar

Groupon'unuzu 31 Ekim tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir. Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0 380 7426081  Kahvaltı 10:00-11:00 saatleri arasındadır. Açık büfe yemekler 4 çeşit yemek ve 1 adet içecek olarak servis edilecektir. Kahvaltı ve yemek açık büfe olarak servis edilecektir. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu ya da güvenlik kodu çıktısını ibraz etmeniz gerekmektedir Güvenlik kodunuza  İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Nehirevi Rafting ve Konaklama - İstanbul: Nehirevi Rafting ve Konaklama Tesisinde Rafting ve Ağaç Evlerde Konaklama 49 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Bugünün Groupon’uyla Nehirevi’nde doğanın içerisinde adrenalin ve huzur dolu bir tatil sizi bekliyor Farklı tatil arayışları içerisindeyseniz adrenalin ve huzuru bir arada arıyorsanız Nehirevi tam size göre Nehirevi mükemmel doğada, melen çayının sesi altında mışıl mışıl uyuyacak, sabah horozun sesiyle uyanacak, kuş sesleri altında inanılmaz doğal ürünlerden oluşan yemekleri ile hem midenize hem de ruhunuza hitap edecek Sabah doğal ürünlerden hazırlanmış kahvaltınızı yaptıktan sonra adrenalin dolu rafting turuna çıkacak eğlence dolu bir gün geçireceksiniz Bugünün Groupon’unu sakın kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber