Olympos Türkmen Tree Houses'da 2 Kişi 1 Gece Açık Büfe Kahvaltı ve Akşam Yemeği Dahil Konaklama 79,50 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
650 TL [missing {{percentSign}} value]15 100 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Bungalovlarda konaklayarak doğanın kollarında olmanın huzuru Çift kişilik bir Olympos kaçamağı Antalya’da şehrin gürültüsünden, karmaşasından ve trafiğinden uzaklaşma şansı Doğanın güzellikleri içinde tarihin izini sürüp, Olympos’ta tarihi yerleri keşfetme imkanı Açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği dahil! 0-5 yaş arası çocuklar için ücretsiz konaklama imkanı Seçenekler 30 Haziran’a kadar 2 kişi 1 gece konaklama 79,50TL 30 Haziran’a kadar 2 kişi 2 gece konaklama 159TL 30 Haziran’a kadar 2 kişi 5 gece konaklama 397,50TL Temmuz ayında 2 kişi 1 gece konaklama 110TL Temmuz ayında 2 kişi 2 gece konaklama 220TL Temmuz ayında 2 kişi 5 gece konaklama 550TL

Koşullar

Groupon'unuzun son kullanım tarihi tercih etmiş olduğunuz konaklama dönemine göre değişkenlik göstermektedir. Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0242 892 12 49 - 60 İlave yatakta, ilave bir büyük çocuk veya yetişkin için kişi başı gecelik 25 Euro ödenmesi gerekmektedir. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Güvenlik kodunuza Grouponlarım sekmesinden ulaşabilirsin İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Türkmen Tree Houses Olympos - Tatil: Olympos Türkmen Tree Houses'da 2 Kişi 1 Gece Açık Büfe Kahvaltı ve Akşam Yemeği Dahil Konaklama 79,50 TL!

Şehrin gürültüsünü, trafiği ve kalabalığı hayatınızdan çıkarıp; deniz, güneş, huzur ve keyif eklerseniz, biraz da doğal güzellik ve tarihi izler katarsanız bir masal şehrine, Olympos’a ulaşmış olursunuz. Türkmen Tree Houses sizi bekliyor Bungalovlar, dahili duş ve tuvaletleri ile size konfor sunuyor. Açık büfe kahvaltı ve akşam yemeğinin yanı sıra tüm bungalovlarda saç kurutma makinesi de mevcut. Lüks bungalovlarda standart bungalovların özelliklerine ek olarak televizyon ve klima da bulunuyor. Doğanın kollarında konforlu bir tatil yaşamanız için tüm imkanların mevcut olduğu Türkmen Tree Houses’da, odanıza döndüğünüzde rahat yataklar ve televizyon sizi bekliyor olacak Attığınız her adımda tarihin izlerine ve doğanın güzelliklerine şahit olacağınız Olympos, Lykia döneminden kalma bir liman şehri. Zenginliği ve stratejik konumu nedeni ile sıkça korsan saldırılarına uğramış olan Olympos, 17. yüzyıldan sonra huzur arayan herkesin uğradığı bir mekan haline geliyor.  Muhteşem denizin keyfini gün boyunca çıkarabileceğiniz Olympos, Antalya’nın en güzel mevsiminde sizi bekliyor Tarihi eserlerin içinden geçerek denize ulaşmak, Akdeniz’in berrak sularının altındaki çakıl taşlarını seyretmek, serin sular ile ferahlamak ve güneşin ilk demlerinin keyfini sürmek isteyen herkes için Türkmen Tree Houses hazır Konfor ve doğanın bir araya gelemeyeceğini düşünen herkesi rahatlığı, özenli hizmeti ve misafirperverliği ile şaşırtan Türkmen Tree Houses, şehir hayatının boğuculuğundan sıkılan herkesi, huzura ve keyfe davet ediyor Olympos’un güzelliğini dolu dolu yaşamak ve pırıl pırıl denizin keyfini sürmek için bu Groupon’u kaçırmayın Ruhsat no 13


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber