Eskişehir SRF Hotel'de Termal Jakuzili Odalarda 2 Kişi Gecelik Konaklama ve Açık Büfe Kahvaltı 109 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
1.540 TL [missing {{percentSign}} value]50 777 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Türkiye’nin Venedik’i olarak kabul edilen Eskişehir’de 2 kişilik rüya gibi tatil keyfi Her odada bulunan jakuzili termal sularla şifa bulma imkanı Sevdiğinizle baş başa gözlerden uzakta konaklama Porsuk Çayı üzerinde tekne ile gezinti yapabilme ve tarihi Odunpazarı Evleri’ni görme olanağı Sabakları enfes açık büfe kahvaltı ile lezzet Akşamları Barlar Sokağı’nın hareketli yaşamında eğlence

Koşullar

Son kullanim tarihi: 15.09.2013 Rezervasyon yaptırmanız gereklidir: 0222 231 53 33 Rezervasyon iptali en az 6 saat öncesinden bildirilmelidir.  Groupon'unuz bayram tatillerinde geçerli değildir. 0 - 12 yaş arası çocuk %50 indirimlidir. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu ya da güvenlik kodu çıktısını ibraz etmeniz gerekmektedir. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

SRF Hotel - Tatil: Eskişehir SRF Hotel'de Termal Jakuzili Odalarda 2 Kişi Gecelik Konaklama ve Açık Büfe Kahvaltı 109 TL!

Bugünün Groupon’uyla Türkiye’nin Venedik’i sayılan Eskişehir’de sevdiğinizle başbaşa konaklama yapabilir, Eskişehir’in tüm güzelliklerini gezebilirsiniz. Seçenekler Termal Jakuzili Odalarda 2 Kişi 1 Gecelik Konaklama ve Açık Büfe Kahvaltı 109TL Termal Jakuzili Odalarda 2 Kişi 2 Gecelik Konaklama ve Açık Büfe Kahvaltı 218TL Termal Jakuzili Odalarda 2 Kişi 5 Gecelik Konaklama ve Açık Büfe Kahvaltı 545TL Termal Jakuzili Odalarda 2 Kişi 7 Gecelik Konaklama ve Açık Büfe Kahvaltı 763TL Her sokağı, her bulvarı ayrı ayrı tarih kokan, içerisinden geçen Porsuk Çayı ile ünlü olan Eskişehir, tarihi Odunpazarı Evleri ile de göze çarpıyor Anadolu’nun yıldız şehirlerinden biri olarak kabul edilen Eskişehir’de sevdiğinizle gözlerden uzakta başbaşa tatil yapmak, sabah enfes bir açık büfe kahvaltıya uyanmak ve sabahı ile akşamı bir olmayan Eskişehir sokaklarında eğlenmek çok kolay Odalar Rahatlatıcı renkleri ve ışık düzeni ile özel bir ortam sunmak üzere tasarlanmış olup, parke döşemeler ve özel halılar ile donatılmıştır. Odalar içinizi rahatlatacak çiçeklerle donatılmış fransız balkona ve bu balkona açılan çok geniş fransız balkon kapılarına sahiptir. Termal suyun şifalı özelliklerinden faydalanabilmeniz için tüm odalar Jakuzi ile donatılmıştır.  


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber