Yalova Erdilli Termal Otel'de Açık Büfe Kahvaltı, Akşam Yemeği ve Açık Büfe 5 Çayı İkramları ile 2 Kişi 1 Gece Konaklama 79 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
140 TL [missing {{percentSign}} value]44 62 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Türkiye’nin en önemli şifalı kaplıca sularının olduğu bölgelerden biri olan Yalova Armutlu’da konaklama Yemyeşil bir alanda çam ormanları arasındaki tesiste dinlenme şansı Özel plaj ve havuz Uzman doktor ve fizyoterapistlerin gözetiminde fizik tedavi Sabah-akşam açık büfe yemek Fitness center Her odada uydu tv yayını, telefon, sıcak ve soğuk kaplıca suyu Seçenekler 2 kişi 1 gece konaklama, açık büfe kahvaltı, akşam yemeği ve açık büfe 5 çayı ikramları 79TL 2 kişi 2 gece konaklama, açık büfe kahvaltı, akşam yemeği ve açık büfe 5 çayı ikramları 148TL

Koşullar

Son kullanım tarihi: 07.08.2013 Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0226 531 41 25 Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu ya da güvenlik kodu çıktısını ibraz etmeniz gerekmektedir. Güvenlik kodunuza Grouponlarım sekmesinden ulaşabilirsiniz.   İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Erdilli Termal Otel - Tatil: Yalova Erdilli Termal Otel'de Açık Büfe Kahvaltı, Akşam Yemeği ve Açık Büfe 5 Çayı İkramları ile 2 Kişi 1 Gece Konaklama 79 TL!

Türkiye’nin en önemli şifalı kaplıca sularının olduğu bölgelerden biri olan Yalova Armutlu’da konaklamaya davetlisiniz BursaGemlik ile YalovaÇınarcık’ın sahil şeridi ortasında kalan Armutlu kaplıcaları yemyeşil bir alanda çam ormanları arasında kalıyor. Erdilli Termal otelinin tüm oda banyolarında, şifalı kaplıca suyu bulunmaktadır. 4’ü Suit 48 Adet family room geniş aile odaları toplam 101 oda ve 250 adet yatak kapasitesine sahip olup gürültüden ve stresten uzak, eşsiz ıhlamur,kekik ve çam kokuları arasında, stres ve şehir gürültüsü ortamından uzak, bol oksijenli havası , doğa ile baş başa, organik açık büfe yiyecekleri ile ,huzurlu bir tatil ortamı sunmaktadır. Yaz döneminde özel plaj ve havuzu ile hizmet veren otel, vakum dahil dünyadaki bütün masajların uygulandığı bir ünite, çamur banyosu ünitesi, Türk hamamı masaj ve kese ünitesi, kadınerkek kapalı termal yüzme havuzları, özel jakuzi aile ünitelerinde uzman personeliyle hizmet sunmaya devam ediyor. Ücretsiz Yararlanabilecğiniz İmkanlar Özel havuz, kadın ve erkekler için ayrı kaplıca Uzman doktorlar Deniz suyu dolu havuz Kaplıca havuzu Günübirlik banyolar ve üniteler At binme Özel plaj Uzman doktor ve fizyoterapistlerin gözetiminde fizik tedavi Türk hamamı Her odada gömme banyolar ve kaplıca suyu Günübirlik banyolar ve jakuziler Sabahakşam açık büfe yemek Kadınlara özel, deniz suyunda yüzme imkanı Fitness center Her odada uydu tv yayını, telefon, sıcak ve soğuk kaplıca suyu Ulaşım Turyol Deniz Otobüsleri, İstanbul Kadıköy ve Eminönü/Armutlu Hergün Düzenli Seferler Yapılmaktadır  Her akşam Bostancı Yenikapı Armutluya direkt deniz otobüsleri 2 saat  Her sabah Armutlu YenikapıBostancı dönüş. Sefer tarifeleri için tıklayınız.  Yalova Armutlu ve Gemlik Armutlu düzenli otobüs seferleri  Araçla gelecekler için Yenikapı Yalova feribot, PendikYalova arabalı vapur, Eski hisarTopçular arabalı vapur  Cuma geliş ve Pazar dönüş deniz otobüslerinde yoğunluk olduğundan biletleri en az 34 gün önceden  internet veya telefon ile almak gereklidir.  Deniz otobüsü iskelesinden otele gidişgeliş otel servisi ücretsizdir.  Yazın deniz otobüsü seferleri her gün gidişgeliş 3’e çıkmaktadır. Eşsiz doğa manzarasına sahip bir otelde huzur dolu bir tatil için Groupon’unuzu hemen alın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber