Günay Restaurant'ta Sibel Can'ın Muhteşem Canlı Performası Eşliğinde 8 Çeşit Meze, Ara Sıcaklar, Köfte, Balık ya da Tavuk Seçenekli Ana Yemek, Salata, Meyve ve Sınırsız Yerli İçecekten Oluşan Menünüz 378 TL Yerine 189 TL! (14 Mayıs Cumartesi Geçerli)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
378 TL [missing {{percentSign}} value]50 189 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Bu Groupon size Günay Restaurant’ta Sibel Can’ın canlı performansı eşliğinde leziz bir menü ve sınırsız yerli içki sunar. Türkiye’nin efsanevi restaurantlarından Günay’da, Türkiye’nin en güçlü seslerinden Sibel Can’ın muhteşem performanslarıyla unutulmaz bir gece geçirin! Mezeler, ara sıcaklar; köfte, tavuk veya balık seçenekli ana yemek, salata ve tatlıdan oluşan leziz menünüze eşlik eden sınırsız yerli içki ile kalbinize dokunacak romantik ve eğlenceli şarkılara doyamayacaksınız!

Koşullar

14 Mayıs Cumartesi günü için geçerlidir. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz. Groupon'unuz bir kişi için geçerlidir. Alkolsüz içecek seçeneğiniz de mevcuttur. Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0212 230 33 33 Yapılan rezervasyonlar iptal edilememektedir. Groupon kodunuza fırsat bitiminden sonra, kayıtlı olduğunuz e-posta adresinden ve sitedeki "Fırsatlarım" bölümünden ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Gunay Restaurant - İstanbul: Günay Restaurant'ta Sibel Can'ın Muhteşem Canlı Performası Eşliğinde 8 Çeşit Meze, Ara Sıcaklar, Köfte, Balık ya da Tavuk Seçenekli Ana Yemek, Salata, Meyve ve Sınırsız Yerli İçecekten Oluşan Menünüz 378 TL Yerine 189 TL! (14 Mayıs Cumartesi Geçerli)

İstanbul’un elit eğlence hayatının gözde mekânı Günay Restaurant, en iyilerin sahnesi olma özelliğiyle, yılların gazino tecrübesini muhteşem mutfağı ve zengin menüsüyle pekiştirip damak tadınıza hitap ederken, ünlü sanatçıların performansları ile her geceyi bir müzik şöleni haline getirip, konuklarına eşsiz saatler yaşatmaya devam ediyor. Gazino kültürünün son mirasçısı olan Günay Restaurant, taşıdığı bu sorumluluğun farkında olarak, bu eğlence kültürünü gelecek nesillere en iyi şekilde aktarmayı kendine görev edinmiş. Bu kez sahnesinde Türk müziğinin güçlü sesi Sibel Can’ı ağırlayan Günay, sanatçının sevenlerine ziyafet dolu bir menü de sunuyor. Sibel Can’ın kulaklarınızın pasını silecek konserine seçkin menünüz eşlik edecek Günay Restaurant’ta Sibel Can’ın Muhteşem Canlı Performası Eşliğinde 8 Çeşit Meze, Ara Sıcaklar, Köfte, Balık ya da Tavuk Seçenekli Ana Yemek, Salata, Meyve ve Sınırsız Yerli İçecekten Oluşan Menünüz 378 TL Yerine 189 TL Türk fantazi müziğinin tarihini yazan seslerden Sibel Can, Günay sahnesinde sevenleriyle buluşuyor. Güçlü sesi ve dokunaklı yorumuyla Türk müziğindeki değişmez yerini hep koruyan Sibel Can’ın duygusal ve eğlenceli şarkılarıyla Günay Restaurant’ta romantizm ve eğlence rüzgarları esecek. Müzikal şölenle taçlanacak gecede size eşlik edecek menünüzün içeriği şöyle 8 çeşit mezeden oluşan ordövr tabağı 3 çeşit ara sıcak Izgara köfte, tavuk ya da günün balığı seçeneklerinden dilediğiniz biri Salata Meyve ya da tatlı Limitsiz yerli alkollü veya alkolsüz içki Kendi tarihini yaratan Günay, bu tarihi dokuyu içinde barındıran yeni yapısı ile geçmişi ve geleceği bir arada yaşatıyor. Türkiye’nin en önemli seslerinden Sibel Can’ın muhteşem şarkıları eşliğinde, daha önce tatmadığınız bir eğlence anlayışıyla tanışmak ve Günay Restaurant efsanesinin bir parçası olmak için Groupon’unuzu yakalayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber