Hacı Baba Kebap Salonu'nda Çöp Şişten Adana'ya Zengin Menü 2 Kişi 18 TL! 4, 8 ve 10 Kişilik Seçeneklerle!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
20 TL [missing {{percentSign}} value]50 10,10 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Çöp şişten Adana kebaba, salata çeşitlerinden içeceklere zengin menü Hacı Baba Kebap’ın usta ellerinden muhteşem tatlar Sevdiklerinizle beraber ziyafet gibi bir yemekte buluşma şansı 10 kişi ve üzeri rezervasyonlarda, leziz menünüzün keyfini özel Şark Köşesi’nde çıkarma imkanı Seçenekler 2 Kişi 40 TL Yerine 18 TL! 4 Kişi 80 TL Yerine 35,90 TL! 8 Kişi 160 TL Yerine 69,90 TL! 10 Kişi 200 TL Yerine 89,90 TL!

Koşullar

Son kullanım tarihi: 21.12.2012 Mavi Bulvar Üzeri İkram Dondurma Karşısı Ahmet Sapmaz Bulvarı Harput Apt Zemin Kat Erken rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0 322 2286161 Groupon'unuzu haftanın her günü 11:00 - 22:00 saatleri arasında kullanabilirsiniz. Menü içeriğine metinden ulaşabilirsiniz. 10 kişilik seçeneği tercih etmeniz halinde, özel Şark Köşesi için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu ya da güvenlik kodu çıktısını ibraz etme İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Hacibaba kebap - Adana: Hacı Baba Kebap Salonu'nda Çöp Şişten Adana'ya Zengin Menü 2 Kişi 18 TL! 4, 8 ve 10 Kişilik Seçeneklerle!

Bugünün Groupon’u sizi tadını unutamayacağınız bir ziyafete götürüyor Adana’da konumlanmış olan ve başka şubesi bulunmayan Hacı Baba Kebap Salonu’nda damağınız şenlendirecek lezzetlerle buluşmaya hazır olun Menü Adana kebap Kemikli kemiksiz tavuk Çöp şiş Tavuk kanat Diyarbakır usulü ciğer Antep lahmacun Kaşarlı, kuşbaşılı, kıymalı pide Ezme Çoban salata Pişmiş Soğan, Domates, Biber Yeşillikler Ayran veya şalgam Sıcak içecek ikramı Doyurucu ve birbirinden lezzetli yemekleriyle müşterilerinin beğenisini toplayan Hacı Baba Kebap Salonu’nda sevdiklerinizle beraber keyifli dakikalar yaşayın Bu lezzet şölenine siz de katılın, Groupon’unuzu hemen alın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber