Bu Akşam Yemeğe Hatay'a Gidiyoruz! Hatay Medeniyetler Sofrası'nda Yöresel Lezzetler 11,25 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
35 TL [missing {{percentSign}} value]51 17,75 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Tepsi kebabından Medeniyetler güvecine, karışık kebaptan piliç ızgaraya 4 çeşit menü seçeneği Hatay’a gitmeden Hatay lezzetlerini tatma şansı %90’ının Hatay yöresinden temin edildiği doğal lezzetler Seçenekler Tepsi kebabı ve meşrubat menü 11,25 TL! Harbiye usulü piliç ızgara ve meşrubat menü 13,25 TL! Medeniyetler güveçte ve meşrubat menü 13,25 TL!  Karışık kebap ve meşrubat menü 17,25 TL!

Koşullar

Groupon'unuzu 12 Kasım'a kadar haftanın her günü kullanabilirsiniz. Erken rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0212 523 31 31 Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Groupon kodunuza sayfanın sağ üst köşesinde yer alan Grouponlarım bölümünden,  Groupon'unuz hakkındaki genel koşullara bu İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Hatay Medeniyetler Sofrası - İstanbul: Bu Akşam Yemeğe Hatay'a Gidiyoruz! Hatay Medeniyetler Sofrası'nda Yöresel Lezzetler 11,25 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Amanos Dağları’ndan gelen kekik kokulu serin rüzgarlar, Hatay’ın dillere destan lezzetleriyle birleşince Hatay Medeniyetler Sofrası’na götürür ayaklarınız sizi. Henüz Hatay Medeniyetler Sofrası’nı keşfedemeyenler ve keşfedip vazgeçemeyenlere bugünün Groupon’u 2004 yılından bu yana Aksaray’da hizmet veren Hatay Medeniyetler Sofrası’nda İstanbul sınırları dahilinde Hatay’a gitmişçesine lezzete doyacaksınız. Menü Seçenekleri Tepsi kebabı ve meşrubat menü Harbiye usulü piliç ızgara ve meşrubat menü  Medeniyetler güveçte ve meşrubat menü  Karışık kebap ve meşrubat menü  Groupon’unuzu hemen alın, İstanbul’da Hatay lezzetlerini tadın   


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber