H & G Kuaför ve Güzellik'te Saç Kesimi, Saç Bakımı, Manikür, Pedikür ya da Komple Sir Ağdadan Seçeceğiniz Biri 40 TL'ye Varan Fiyatlar Yerine 5 TL! (3 Ay Geçerli)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
40 TL [missing {{percentSign}} value]88 35 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Bu Groupon, H & G Kuaför ve Güzellik’te saç kesimi, saç bakımı, manikür, pedikür ya da komple sir ağdadan seçeceğiniz birini sağlar. İşten güçten kendinize vakit ayıramıyor, bakımlarınızı ihmal ediyorsanız; H & G Kuaför ve Güzellik’te kısa sürede baştan aşağı yenileneceksiniz! Uzun saatler harcamanıza gerek kalmayacak. Tek yapmanız gereken kendinizi uzman ekibe bırakmak ve sonrasında bakımlarınızın keyfini çıkarmak!

Koşullar

11 Nisan-11 Temmuz tarihleri arasında geçerlidir. Dilediğiniz kadar Groupon alarak, tüm hizmetlerden tekrar yararlanabilirsiniz. Randevu almanız gerekmektedir: 0262 323 31 31 Groupon kodunuza fırsat bitiminden sonra, kayıtlı olduğunuz e-posta adresinden ve sitedeki "Fırsatlarım" bölümünden ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

HANDE & GOKHAN KUAFOR VE GUZELLIK SALONU - Kocaeli: H & G Kuaför ve Güzellik'te Saç Kesimi, Saç Bakımı, Manikür, Pedikür ya da Komple Sir Ağdadan Seçeceğiniz Biri 40 TL'ye Varan Fiyatlar Yerine 5 TL! (3 Ay Geçerli)

Güzelliğimizi ön plana çıkarmak ve daha sağlıklı bir bedene sahip olabilmemiz için kişisel bakım en önemli etkenlerden biri. Özellikle saçlarımız, yüzümüz ve ellerimizin ön planda olmasıyla, düzenli manikür yaptırmak ve saçlarımızı bakımlı tutmak çok daha önemli hale geliyor. Tüm zerafetinizin özenli bir bakım ve temizlikle buluştuğunda vücudunuzda parlayan çarpıcı bir ışığa dönüştüğünü biliyorsunuz. O zaman güzelliğinizi, bakımınızla öne çıkarmaya ne dersiniz? H G Kuaför ve Güzellik’te Saç Kesimi, Saç Bakımı, Manikür, Pedikür ya da Komple Sir Ağdadan Seçeceğiniz Biri 40 TL’ye Varan Fiyatlar Yerine 5 TL İnsan, kendine olan güvenini zaman zaman tazeleme, yenileme ihtiyacı duyar. Böyle zamanlarda ilk önce bir ayna arar, dışarıdan biriymiş gibi kendimize yabancı bir gözle bakar, baştan aşağı süzeriz. Diğer insanlar kadar cesur olamayız kendimizde beğenmediğimiz yönleri rahatlıkla söyleyebilmek için; ama gerçekleri kendimizden saklasak da daha “yumuşak” eleştiriler yaparız. Moralimiz bozuk olduğunda ise ilk olarak kuaföre koşar, kendimizde ufak değişiklikler yaparak mutluluğu ararız. Aynaya baktığımızda karşı karşıya geldiğimiz kişi bu sefer mutlu eder, umut aşılar. Kuaförler ile insanlar arasındaki derin bağın, işte tam da bu noktada sorgulanması gerekir Siz de doğru kuaförü seçin, hayatınıza bambaşka bir yolda devam edin


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber