Metrocity Icessporto'da 40 Dakikalık Buz Pateni Keyfi 7,50 TL! Paten Kirası Dahil, Hafta Sonu ve Kişi Seçenekleriyle!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
30 TL [missing {{percentSign}} value]54 16,10 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Metrocity Icessporto’da buz pateni ile doyasıya keyif Sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla birlikte eğlence Paten kirası Groupon’a dahil Şehrin içindeki bembeyaz dünya Yeni bir hobi edinme şansı Seçenekler 1 kişi hafta içi giriş 7,50 TL 1 kişi hafta sonu giriş 9,90 TL 2 kişi hafta içi giriş 13,90 TL 4 kişi hafta içi giriş 23,90 TL

Koşullar

Son kullanım tarihi: 28.02.2013 25 Ocak-10 Şubat tarihleri arasında dahil değildir. Hafta içi seçeneği için dilediğiniz kadar Groupon alabilirsiniz. Hafta sonu seçeneğinde sadece bir Groupon satın alınabilir. Buz pistine saat 10:00 - 21:00 saatleri arasında giriş yapılabilmektedir. Seanslar 40 dakikadır. Doğum günlerinde geçerli değildir. Özel ders ve rehber hoca imkanı hariçtir. Rezervasyon zorunludur: 0212 344 02 08 Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız fi İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Essporto Health&Fitness Club - İstanbul: Metrocity Icessporto'da 40 Dakikalık Buz Pateni Keyfi 7,50 TL! Paten Kirası Dahil, Hafta Sonu ve Kişi Seçenekleriyle!

Bembeyaz bir sonsuzluğun üzerinde gönlünüzce; ama dikkatle hareket etmenin en eğlenceli hali; buz pateni… Bu keyfi arkadaşlarınızla birlikte doyasıya yaşamak için Metrocity Icessporto’ya davetlisiniz Hafta içi ve hafta sonu giriş seçenekleriyle buz pateni sevenlerin vazgeçilmez noktası Icessporto sizi bekliyor Son zamanların en eğlenceli sporu buz pateni ilk kez bir spor merkezi bünyesinde yer alıyor. Icessporto, pist alanı, seyirciler için izleme platformu ve kafesiyle sizlere hizmet veriyor. Üstelik Icessporto’dan yararlanmak için kulüp üyesi olmak da gerekmiyor. Buz pateni severlerin buluşma noktası Icessporto buz pateni pistinde ayrıca neler bulabilirsiniz? Milli sporcular eşliğinde eğitim Artistik buz pateni Buz hokeyi Paten eğitim kursu Senkronize buz pateni kursu Doğum günü, parti, kıyafet balosu ve çeşitli organizasyonlar Çocuklarınız için palyaço eşliğinde doğum günü partileri Restoran, cafe   Groupon’u yakalayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber