Karizma Hair&Beauty'den Kısa Sürede Zayıflamanızı Sağlayacak 3 Seans Micro Plus Uygulaması 300 TL Yerine %87 Fırsatla 39 TL! (3 Ay Geçerli)

HEDİYE EDİN
37 kişi satın aldı

Öne Çıkanlar

  • Bu Groupon size Karizma Hair&Beauty'de üç seans micro plus uygulaması ile bölgesel zayıflama ve selülit giderme paketinizden yararlanma imkanı sağlar.
  • Hayallerinizdeki vücudunuza kavuşmak için Groupon'unuzu kaçırmayın!
  • Karizma Hair&Beauty güzelliğinize hizmet etmek için sizi bekliyor!

Koşullar

  • Bu Groupon 1 Şubat-1 Mayıs tarihleri arasında geçerlidir.
  • Groupon'unuz yüz, karın, kol, bacak, sırt ve göğüs bölgelerinden yalnızca dilediğiniz birinde geçerlidir.
  • Bir kişi en fazla 1 Groupon kullanabilir; fakat sevdiklerinize hediye etmek için dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz.
  • Groupon'unuzdan haftanın dilediğiniz günü randevu alarak yararlanabilirsiniz.
  • Randevu için: 0212 6106381
İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Ellerinin değdiği her yerde bir iz bırakan kadınlar, kendi sınırlarını da kendileri belirlerler.

Modern kadın, sınırlarını aşar. Sahip olduklarıyla yetinmek yerine kendini yeri geldiğinde yenilemeyi ve yaşamın sunduklarının hızını takip etmeyi bilir.

Beklentileri karşılarken kusursuzluğa ulaşmış estetik ve güzellik alanındaki sektörler sayesinde kadınlar artık güzellikleri için arzu ettiklerini söylemekten fazlasıyla ilgilenmiyor ve gerisini profesyonel ellere bırakıyorlar.

Günümüzde güzellik alanındaki en büyük yeniliklerden biri olan zayıflama cihazları da dünyada en yaygın uygulamalardan biri haline geldi ve artık zayıf, formda ve estetik bir görünüme sahip olmak kolaylaştı.

Şimdi Karizma Hair&Beauty, sizi bu teknolojik yeniliklerin hakim olduğu müthiş bir fırsatla buluşturuyor.

Selülitlerinize veda edecek ve formda bir vücuda kavuşacaksınız.

Türkiye'de sayılı bakım merkezinde bulunan micro plus cihazı Karizma Kuaför'de sizi bekliyor!

Karizma Hair & Beauty'den Kısa Sürede Zayıflamanızı Sağlayacak 3 Seans Micro Plus Uygulaması 300 TL Yerine %87 Fırsatla 39 TL!

Hijyenik atmosferi, kaliteli ekipman ve bakım ürünleri, uzman ekibi ve siz hanımların beklentilerini kusursuz bir biçimde karşılamak için gösterdiği özenle Karizma Hair&Beauty hanımların güzellikleri için güvendiği isimlerden biri.

Karizma Hair&Beauty zayıf, zarif ve formda bir görünüşe kavuşmanızı, hayallerinizdeki vücuda sahip olmanızı sağlayacak micro plus uygulamasıyla size kapılarını açıyor.

Micro Plus Nedir?

Micro Plus cihazı uygulaması sonucunda kaslar uyarılır. Bu da kan dolaşım sistemine salınım olduğu sürece kasların yaratılan enerji ihtiyacını karşılamak üzere enerji kaynağı olarak etrafındaki yağları kullanmasıyla sonuçlanır.

Eklem, tendom ve kasın mekanik reseprtörlerinin uyarılması, kasların uyarılması ve kas tonunun korunması, kas iyileşmesi, toksinlerin atılması “tropik etki” olarak adlandırılır.

Merkezi sinir sistemi üzerindeki etkileri düşük frekanslı titreşimlerin gevşeme durumu başlatır.

Micro plus cihazı selülit gidermede ve bölgesel incelmede kullanılır. Uyarıcı akım tedavisi deriyi pürüzsüzleştirir, kasları sıkılaştırır, metabolizma ve lenf sirkülasyonunu canlandırır.

Toplanmış doku sıvısının ve suyun vücuttan atılmasını sağlar.

Micro plus cihazı lenfatik akışı destekleyerek sıvı akışındaki sorunun normale dönüşünü sağlamaktadır. Bu alandaki birikimin ortadan kalkması direkt olarak mikrosirkülasyonun arttığının göstergesidir.

Micro plus yöntemi ile vücuttaki toksinler temizlenerek detoksikasyon sağlanmaktadır.

Dokudaki revitalizasyon ve oksijenasyona bağlı olarak cilt tonüsitesini arttırır.


Selülitlerinizden kurtulmak ve forma kavuşmak istiyorsanı Groupon'unuzu kaçırmayın!