Doğa ile İç İçe Lezzet ve Aksiyon! İstanbul Kamp'ta Açık Büfe Kahvaltı ve 50 Kapsül Paintball 60 TL Yerine 29,90 TL! 2 ve 4 Kişilik Avantajlı Seçeneklerle - 3 Ay Geçerli!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
60 TL [missing {{percentSign}} value]50 30,10 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

50 atışlık paintball ile aksiyon ve renk dolu bir gün Doğa yürüyüşleri Zengin açık büfe kahvaltı  Bir koyun ortasında, 16 dönüm arazi üzerine kurulu kamp Seçenekler 1 kişilik katılım 60 TL yerine 29,90 TL! 2 kişilik katılım 120 TL yerine 59 TL! 4 kişilik katılım 240 TL yerine 118 TL!  

Koşullar

Fırsatınızı 14 Ağustos'a kadar kullanabilirsiniz. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilir, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.  Paintball için kişi başı 50 atışlık boya topu verilmektedir. Groupon Güvenlik kodunuzu ileterek rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0532 455 19 38 Groupon'unuz hakkındaki diğer koşullara buradan ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

İstanbul Kamp - İstanbul - Anadolu: Doğa ile İç İçe Lezzet ve Aksiyon! İstanbul Kamp'ta Açık Büfe Kahvaltı ve 50 Kapsül Paintball 60 TL Yerine 29,90 TL! 2 ve 4 Kişilik Avantajlı Seçeneklerle - 3 Ay Geçerli!

Bugünün Groupon’uyla İstanbul Kamp, size doğanın tam ortasında heyecan, aksiyon, lezzetli bir kahvaltı ve doğa yürüyüşleri sunuyor Paintball aktivitesiyle keyif ve heyecan dolu anlar geçirirken leziz açı büfe kahvaltı ile gününüze lezzet katabilir, sevdiklerinizle birlikte eğlenmenin tadını çıkarabilirsiniz   İstanbul’a 70 km mesafede, bir koyun ortasında 16 dönüm arazi üzerine kurulu olan İstanbul Kamp, hem günlük hem de konaklamalı aktivite ve kamplar düzenliyor   23 saat süren doğa yürüyüşü ile çevrenizdeki güzellikleri farkedip, doğa ile iç içe hissedlin; paintball ile macera dolu anlar yaşayın   Kahvaltı Beyaz peynir Kaşar peyniri Siyah zeytin  Yeşil zeytin Tereyağı Reçel çeşitleri Domates  Salatalık  Yumurta  Köy ekmeği  Sınırsız çay Kamp alanında 15 adet bungalow, 20 adet Caretta karavan, kamp mutfağı ve 50 kişilik restaurant, otopark, wc duş imkanları da mevcut.   İstanbul Kamp, çocuk kampları, şirket organizasyonları, bireysel aktiviteler ve VIP projeler olmak üzere doğayı seven herkesin kendine uygun aktiviteler bulabileceği bir kamp merkezi.   Sevdiklerinizle muhteşem bir gün geçirmek istiyorsanız Groupon’unuzu hemen alın, bu fırsatı kaçırmayın  


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber