Jet Copy'den Dilediğiniz Fotoğrafla Size Özel iPhone Kapak Baskısı 60 TL Yerine 19,90 TL! Üç Farklı Renk Seçeneğiyle!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
60 TL [missing {{percentSign}} value]67 40,10 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

iPhone 4 ve 4S ile uyumlu Pembe, beyaz ve siyah renk kapak seçenekleri Jet Copy ile metal levha üzerine baskı ile dayanıklı ve uzun ömürlü baskılar iPhone’unuzda kendi tarzınızı yaratma şansı Darbe, çarpma ve düşme gibi risklere karşı telefonunuzun dış yüzeyini koruma imkanı iPhone’unuzu kişiselleştirme olanağı

Koşullar

Groupon'unuzu 28 Kasım'a kadar kullanabilirsiniz. Dilediğiniz kadar Groupon alabilir, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Siparişlerinizi buradan verebilirsiniz. Kargo ücreti alıcıya ait olup 3,50 TL'dir. Güvenlik kodunuza Grouponlarım sekmesinden ulaşabilirsiniz.     İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Jet Copy - Shopping: Jet Copy'den Dilediğiniz Fotoğrafla Size Özel iPhone Kapak Baskısı 60 TL Yerine 19,90 TL! Üç Farklı Renk Seçeneğiyle!

iPhone’unuza kendi tarzınızı yansıtmak hem de aynı anda çarpma ve düşme etkisiyle maruz kalacağı darbelere karşı koruma sağlamak isterseniz bugünün Groupon’uyla Jet Copy beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyor. Dilediğiniz fotoğrafla cep telefonlarınıza hayat kazandırıyor Sahip olduğunuz eşyalara kendinizden bir parça katmayı ve onları kişiselleştirmeyi seviyorsanız, sizi hem eğlenceli hem de kullanışlı bir uygulama ile buluşmanız mümkün   Dilerseniz sevdiklerinizin fotoğrafları, dilerseniz eğlenceli anılarınız ya da beğendiğiniz herhangi bir fotoğrafla iPhone’unuzu süsleyebilir aynı zamanda da dış yüzeyine darbe ve çizilmelere karşı koruma altına alabilirsiniz. iPhone Kapak Baskısı iPhone 4 ve 4S kapak baskıları kullanılan sarf malzemelere bağlı olduğu kadar, uzman ekibin bilgi seviyesi ve baskı metotlarına göre de büyük farklılık gösterebilirler. Kapak baskılarını dayanıklığı ve çabuk deforme olmaması adına metal levhaların üzerine baskı yapıp kapak üzerine uyguluyor. Bu sayede baskılar daha uzun ömürlü olup kolay silinebilir bir hal alıyor. Groupon’unuzu kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber