Kaçırdığınız Filmler Kahvesi Kafika'dan 2 Kişiye Özel Film Keyfi 70 TL yerine 35 TL! - 31 Ağustos'a Kadar Geçerli!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
70 TL [missing {{percentSign}} value]50 35 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Yalnızca size özel, romantik bir ortamda film izleme keyfi Kafika’nın 2000 filmlik geniş arşivinden film seçme ya da kendi getireceğiniz filmi izleme şansı Yalnızca size özel, farklı bir deneyim Son teknoloji ekipmanlar ve ses sistemi

Koşullar

Groupon’unuzu 31 Ağustos tarihine kadar kullanabilirsiniz. Dilerseniz kendi DVD'nizi getirebilir, dilerseniz Kafika arşivinden seçim yapabilirsiniz. En az 3 gün önceden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0212 244 5167- 292 96 91 Rezervasyon iptalleri en geç 24 saat önceden bildirilmelidir. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Groupon’unuz hakkındaki genel koşullara  İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Kafika - İstanbul: Kaçırdığınız Filmler Kahvesi Kafika'dan 2 Kişiye Özel Film Keyfi 70 TL yerine 35 TL! - 31 Ağustos'a Kadar Geçerli!

Bir sinema filmi gibidir hayat. En özel anları kare kare akıp gider ellerinizden. Her anı, her mutluluk, her güzellik zihninize işlenir ve her istediğinizde zihninizin rafları arasından çıkıp o heyecanı yeniden sizlere yaşatır. Yaşam sinemasıyla, yedinci sanatın buluştuğu bazı büyülü noktalar da yok değil… Bugünün Groupon’u, sizlere o sihirli noktayı sunuyor Kafika’da en güzel filmleri ve yaşamınızın en mutlu anlarını bundan böyle kaçırmak yok… Çünkü Kafika, özel hazırlanmış sinema odası, yüzlerce filmden oluşan arşivi, seçkin yiyecek ve içecek çeşitleriyle sizleri mutluluk dolu bir güne davet ediyor. Hele hayal gücünüzü serbest bırakırsanız Sevgilinizin doğum gününü özel süslemeli salonlarda, kendi hazırlayacağınız sürpriz cd’leri film arasında göstererek ilginç ve romantik bir hale getirebilir; film izleme amacıyla getirdiğiniz sevgilinize, gül yaprakları ve mumlarla süslenmiş romantik salonlarımızdan birinde evlenme teklifi edebilir; en sevdiğiniz filmi, en sevdiğiniz kişinin yanında romantik bir ortamda izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.   Yanınıza o şanslı kişiyi alın ve Groupon’unuzun tadını çıkarın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber