Evinizde Fitness Yapmanın Keyfini Çıkarın! Kilo Vermeyi Eğlenceli Hale Getiren Kangoo Jumps 485 TL Yerine 430 TL, Çocuklar İçin Seçeneğiyle!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
485 TL [missing {{percentSign}} value]11 55 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Hızlı ve eğlenerek forma girmenize yardımcı Selülit probleminize çözüm Motivasyonunuzu arttırma şansı Çocuklarınızın ritm, konsantrasyon, farkındalık yeteneğini geliştirme imkanı Duruşunuzu düzeltme 6 yaşından büyük herkes tarafından kullanılma özelliği Güvenli ve verimli egzersiz aleti Seçenekler Çocuklar için Kangoo Jumps 400 TL yerine 350 TL! Yetişkinler için Kangoo Jumps 485 TL yerine 430 TL!

Koşullar

23 Ağustos'a kadar geçerlidir. Dilediğiniz kadar Groupon alabilirsiniz. Antalya içinde adrese teslim edilir. Siparişleriniz için 0242 349 33 91 Haftanın her günüsaat 15:00'e kadar sipariş verebilirsiniz. Ürünler stok durumuna göre en geç 10 gün içinde teslim edilecektir. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Groupon'unuz hakkındaki diğer koşullara  İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Kangoo Jumps - Antalya: Evinizde Fitness Yapmanın Keyfini Çıkarın! Kilo Vermeyi Eğlenceli Hale Getiren Kangoo Jumps 485 TL Yerine 430 TL, Çocuklar İçin Seçeneğiyle!

Spor yapmak sizin için sıkıcı bir kaç hareketten ibaretse, evinizde egzersiz aletlerinin kapladığı yer yüzünden eşyalarınıza yer bulamıyorsanız, hem eğlenip hem de forma girmek istiyorsanız bugünün Groupon’u ile kilo verdiren eğlence sizi bekliyor Eğlenerek spor yapmanın, fazla kilolarımızdan kurtulamanın yolu Kangoo Jumps sizlere sağlıklı bir dünyaya yaşam bileti sunuyor. Yaşlılarda yetişkinlere, gençlerden çocuklara kadar, herkes tarafından kullanılabilir. N.A.S.A. bilim adamlarının 14 senelik araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucunda koşucuların eklemleri üzerindeki stresi azaltmak için geliştirilen Kangoo jumps ayakkabıları sizin forma girmenize yardımcı olurken çocuğunuzun da eğlenceli şekilde spor yapmasını sağlayacak Spor yapmak hiç bu kadar kolay eğlenceli ve güvenli olmamıştır. Jogging yapamayan, ağrısı olan birçok insan Kanguru Sıçrayışı Botları ile rahatlıkla ağrı sız ve güvenli bir şekilde jogging yapabilir. Kangoo Jumps kendisi tarafından patentlenmiş Darbe Koruma Sistemi ile, üç farklı bilimsel çalışma tarafından onaylandıktan sonra % 80’e varan oranda stresi azaltarak sakatlanma risklerini minimize eder. Kangoo Jumps Özellikleri Basitlik 6 yaşından itibaren herkes her yerde kullanabilir. Güvenlik Egzersiz sırasında ayak bileği, diz, kalça, bel ve omurgaya binebilecek yükleri en aza indirir. Yüksek verimlilik Şimdiye kadar tasarlanan en verimli, etkili ve keyifli egzersiz sistemi olan Kangoo Jumps aynı zamanda tüm vücudunuzu en iyi şekilde çalıştırıyor. Eğlence Sıkıcı egzersiz yöntemlerinin aksine her fitness düzeyindeki insana hitap etmektedir. 6 yaş üstü çocuklarınızın da güvenle kullanabileceği bu aletle antremanlarınızı hızınıza uygun olarak yapabilirsiniz. Alan ve zaman tasarrufu Kangoo Jumps ile sadece 2 metrekarelik bir alanda 3er dakika yapacağınız egzersiz bile formda kalmanızı sağlayacak. Beden zihin dengesi Yaptığınız egzersizler depresyondan ve stresten kutulmanıza yardım edecek. Motivasyon Sadece favori müziğinizi açıp Kangoo Jumps ile dans ederek sağlıklı bir vücuda kavuşacaksınız. Maliyet Diğer egzersiz aletlerinin aksine en az maliyetle en verimli şekilde kilo vereceksiniz. Kangoo Jumps Faydaları  Eklemlerin korunması Pozitif enerji Kilo kaybı Selilüit kaybı Motivasyon artırma Duruşunuzu düzeltme Çocukların ritm, konsantrasyon, farkındalık yeteneğini geliştirme Bedeni esnetme Ayak Numaraları Yetişkinler için Small3639  Medium3941  Large4144 610 yaş arası çocuklar için 333435 numara Groupon’u kaçırmayın  


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber