Karanlık Oda Fotoğraf Merkezi’nde Temel Fotoğraf veya Dijital Fotoğraf Atölyesinde 4 Hafta 20 Saat Süren Fotoğrafa Başlangıç Eğitimi 200 TL Yerine %50 Fırsatla 100 TL! (3 Ay Geçerlidir!)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
200 TL [missing {{percentSign}} value]50 100 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Karanlık Oda Fotoğraf Merkezi’nde Temel Fotoğraf veya Dijital Fotoğraf Atölyesinde 4 Hafta 20 Saat Süren Fotoğrafa Başlangıç Eğitimi 200 TL Yerine %50 Fırsatla 100 TL! Karanlık Oda Fotoğraf Merkezi’nde fotoğrafa dair merak ettiğiniz her şeyi A’dan Z’ye öğrenebileceksiniz! İstediğiniz kadar ŞehirFırsatı Çeki satın alıp sevdiklerinize hediye edebilir veya birlikte atölyeye katılarak fotoğraf çekmenin keyfini paylaşabilirsiniz.

Koşullar

Fırsatınızdan 5 Kasım 2010 – 5 Şubat 2011 tarihleri arasında yararlanabilirsiniz. Randevu almanız gerekmektedir: 0232 464 54 04 Dilediğiniz kadar ŞehirFırsatı Çeki satın alabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Karanlık Oda Fotoğraf Merkezi - İzmir: Karanlık Oda Fotoğraf Merkezi’nde Temel Fotoğraf veya
Dijital Fotoğraf Atölyesinde 4 Hafta 20 Saat Süren Fotoğrafa Başlangıç Eğitimi 200
TL Yerine %50 Fırsatla 100 TL! (3 Ay Geçerlidir!)

Antik Yunanlıların Fotos’u… “Işık”, “Aydınlık”, “Çizmek”, “Kazımak” ve “Yazmak” sözcüklerinin bir karışımı… Tam manasıyla “ışık yardımıyla iz bırakmak” anlamına gelen Fotos, fotoğraf sanatının temelini ve fotoğraf kelimesinin anlamını inşa ediyor… Fotoğraf ise yaşama dair unutmak istemediğiniz anları dondurduğunuz ve ölümsüzleştirdiğiniz sihirli bir kağıt… Karanlık Oda Fotoğraf Merkezi size bu büyülü sanatı öğrenme şansı tanıyor Karanlık Oda Fotoğraf Merkezi’nde Temel Fotoğraf veya Dijital Fotoğraf Atölyesinde 4 Hafta 20 Saat Süren Fotoğrafa Başlangıç Eğitimi 200 TL Yerine %50 Fırsatla 100 TL Bugün cep telefonumuzdan, kompakt makinelere hatta SLR fotoğraf makinelerine kadar birçok fotoğraf makinesi ile gördüklerimizi ve yaşadıklarımızı kaydetmeye çalışıyoruz. Ama bu fotoğraflar yaşadığımız duygulara tercüme olabiliyor mu? Fotoğraf çekerken ne kadar yaratıcı olabiliyoruz? İşin sırrı nerede saklı? İyi fotoğraf nasıl çekilir? İyi bir makineye nasıl sahip olabilirim? Hangi makine? Hangi marka, Hangi objektif? Sorulardan başlayarak, atölye süreciniz boyunca fotoğrafa dair ne varsa profesyonel fotoğrafçılardan aklınıza gelen her şeyin yanıtını, doğru ve basit anlatım ile alın Karanlık Oda Fotoğraf Merkezi fotoğrafa dair her türlü fikrin, projenin ve etkinliğin hayata geçirilebilmesi için kurduğu bu çatının altına herkesi davet ediyor Galata Fotoğrafhanesi Fotoğraf Akademisi tarafından 3 ayda bir yayınlanan fotoröportaj dergisinin İzmir temsilcisi Karanlık Oda Fotoğraf Merkezi, fotoğraf hakkında her türlü deneyimin paylaşılarak çoğalabileceği bir mecra yaratmak amacıyla kuruldu. Karanlık Oda Fotoğraf Merkezi’nde; Fotoğrafla yeni tanışan meraklılar için temel fotoğraf eğitimleri, Teknik olarak belirli bir birikime sahip olan ve bu birikimi bir sonraki adıma taşımak isteyen fotoğrafçılar için tasarlanmış fotoğraf eğitmleri, Alanında uzun yıllardır çalışmalarını devam ettiren fotoğrafçıların koordine ettiği özel içerikli fotoğraf atölyeleri, Ücretsiz film, gösteri, sergi ve söyleşiler, Öğrendiklerinizi pratiğe dökmek için planlanan fotoğraf gezileri, Ortak ilgi alanlarına sahip olduğunuz kişilerle iletişim kurabileceğiniz bir alan, Sizi bekliyor Yeni bir tür “kendini ifade biçimi” olarak fotoğraf, Karanlık Oda Fotoğraf Merkezi sayesinde size aynı yabancı bir dil öğrenmişsiniz gibi yeni kapılar açacak Bu fırsatı kaçırmayın   Atölye Eğitmenleri Erdem DONUKTAN, Tuncay DERSİNLİOĞLU   Atölye Süresi 4 hafta / 20 saat   Atölye İçeriği Fotoğrafa doğru ve sağlam bir başlangıç yapmak ya da var olan bilgileri teorik ve pratik uygulamalarla güçlendirmek isteyenler için hazırlanan programdır.   Atölye Programı Fotoğraf Tarihi ve Türlerine Genel Bir Bakış Makinalar Işık Ölçümü, Pozometre Objektifler Netleme, Net Alan Derinliği Işık ve Renk Bilgisi Kompozisyon Çekim Pratiği ve Değerlendirme Yardımcı Araçlar ve Malzemeler Filtreler, Flaşlar, Filmler vs.  


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber