Karizma Hair&Beauty'den Kısa Sürede Zayıflamanızı Sağlayacak 3 Seans Micro Plus Uygulaması 300 TL Yerine %87 Fırsatla 39 TL! (3 Ay Geçerli)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
300 TL [missing {{percentSign}} value]87 261 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Bu Groupon size Karizma Hair&Beauty’de üç seans micro plus uygulaması ile bölgesel zayıflama ve selülit giderme paketinizden yararlanma imkanı sağlar. Hayallerinizdeki vücudunuza kavuşmak için Groupon’unuzu kaçırmayın! Karizma Hair&Beauty güzelliğinize hizmet etmek için sizi bekliyor!

Koşullar

Bu Groupon 1 Şubat-1 Mayıs tarihleri arasında geçerlidir. Groupon'unuz yüz, karın, kol, bacak, sırt ve göğüs bölgelerinden yalnızca dilediğiniz birinde geçerlidir. Bir kişi en fazla 1 Groupon kullanabilir; fakat sevdiklerinize hediye etmek için dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz. Groupon'unuzdan haftanın dilediğiniz günü randevu alarak yararlanabilirsiniz. Randevu için: 0212 6106381 İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Karizma Hair&Beauty - İstanbul: Karizma
   Hair&Beauty'den Kısa Sürede Zayıflamanızı Sağlayacak 3 Seans
   Micro Plus
   Uygulaması 300 TL Yerine %87 Fırsatla 39 TL! (3 Ay Geçerli)

Ellerinin değdiği her yerde bir iz bırakan kadınlar, kendi sınırlarını da kendileri belirlerler. Modern kadın, sınırlarını aşar. Sahip olduklarıyla yetinmek yerine kendini yeri geldiğinde yenilemeyi ve yaşamın sunduklarının hızını takip etmeyi bilir. Beklentileri karşılarken kusursuzluğa ulaşmış estetik ve güzellik alanındaki sektörler sayesinde kadınlar artık güzellikleri için arzu ettiklerini söylemekten fazlasıyla ilgilenmiyor ve gerisini profesyonel ellere bırakıyorlar. Günümüzde güzellik alanındaki en büyük yeniliklerden biri olan zayıflama cihazları da dünyada en yaygın uygulamalardan biri haline geldi ve artık zayıf, formda ve estetik bir görünüme sahip olmak kolaylaştı. Şimdi Karizma HairBeauty, sizi bu teknolojik yeniliklerin hakim olduğu müthiş bir fırsatla buluşturuyor. Selülitlerinize veda edecek ve formda bir vücuda kavuşacaksınız. Türkiye’de sayılı bakım merkezinde bulunan micro plus cihazı Karizma Kuaför’de sizi bekliyor Karizma Hair Beauty’den Kısa Sürede Zayıflamanızı Sağlayacak 3 Seans Micro Plus Uygulaması 300 TL Yerine %87 Fırsatla 39 TL Hijyenik atmosferi, kaliteli ekipman ve bakım ürünleri, uzman ekibi ve siz hanımların beklentilerini kusursuz bir biçimde karşılamak için gösterdiği özenle Karizma HairBeauty hanımların güzellikleri için güvendiği isimlerden biri. Karizma HairBeauty zayıf, zarif ve formda bir görünüşe kavuşmanızı, hayallerinizdeki vücuda sahip olmanızı sağlayacak micro plus uygulamasıyla size kapılarını açıyor. Micro Plus Nedir? Micro Plus cihazı uygulaması sonucunda kaslar uyarılır. Bu da kan dolaşım sistemine salınım olduğu sürece kasların yaratılan enerji ihtiyacını karşılamak üzere enerji kaynağı olarak etrafındaki yağları kullanmasıyla sonuçlanır. Eklem, tendom ve kasın mekanik reseprtörlerinin uyarılması, kasların uyarılması ve kas tonunun korunması, kas iyileşmesi, toksinlerin atılması “tropik etki” olarak adlandırılır. Merkezi sinir sistemi üzerindeki etkileri düşük frekanslı titreşimlerin gevşeme durumu başlatır. Micro plus cihazı selülit gidermede ve bölgesel incelmede kullanılır. Uyarıcı akım tedavisi deriyi pürüzsüzleştirir, kasları sıkılaştırır, metabolizma ve lenf sirkülasyonunu canlandırır. Toplanmış doku sıvısının ve suyun vücuttan atılmasını sağlar. Micro plus cihazı lenfatik akışı destekleyerek sıvı akışındaki sorunun normale dönüşünü sağlamaktadır. Bu alandaki birikimin ortadan kalkması direkt olarak mikrosirkülasyonun arttığının göstergesidir. Micro plus yöntemi ile vücuttaki toksinler temizlenerek detoksikasyon sağlanmaktadır. Dokudaki revitalizasyon ve oksijenasyona bağlı olarak cilt tonüsitesini arttırır. Selülitlerinizden kurtulmak ve forma kavuşmak istiyorsanı Groupon’unuzu kaçırmayın


 • 15% Bonus Savings
  Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
  By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
  Please select an option to add / remove from wishlist
  Grouber