Maşukiye Baraka Restaurant'ta Çeçil Peynir'inden Sigara Böreği'ne Sınırsız Çay Eşliğinde Organik Serpme Kahvaltı 30 TL Yerine 14,90 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
30 TL [missing {{percentSign}} value]50 15,10 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Organik serpme kahvaltı ile güne taptaze başlayın Eğlence ve lezzet dolu, doğa ile baş başa bir gün Yaz sıcaklarında Maşukiye’nin rüzgarıyla serinleme imkanı Seçenekler 1 kişilik menü 14,90 TL 2 kişilik menü 29 TL 4 kişilik menü 57,90TL

Koşullar

Groupon'unuzu 22 Ağustos'a kadar kullanabilirsiniz. Rezervasyon gerekmektedir: 0262 354 24 84/ 0506 909 91 58 Dilediğiniz kadar Groupon alabilirsiniz. Groupon'unuz haftanın her günü geçerlidir. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Groupon'unuz hakkındaki genel koşullara buradan ulaşab İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Kartepe Atv - Kocaeli: Maşukiye Baraka Restaurant'ta Çeçil Peynir'inden Sigara Böreği'ne Sınırsız Çay Eşliğinde Organik Serpme Kahvaltı 30 TL Yerine 14,90 TL!

Maşukiye Baraka Restaurant sizi ve sevdiklerinizi organik serpme kahvaltı ile lezzete davet ediyor. Bugünün Groupon’uyla keyifli bir güne ve eğlenceye hazır olun Yazın popüler aşıklar diyarı Maşukiye’de kahvaltı keyfi de bir başka Yemyeşil doğanın kucağında yapacağınız organik serpme kahvaltı günün tadını çıkarın Serpme kahvaltı menüsü Beyaz peynir Çeçil peynir Kiremitte köy peyniri  Siyah zeytin  Yeşil zeytin  Mevsim reçelleri  Domates, salatalık Balkaymak Tereyağ  Acuka Acılı ezme Sigara böreği Kiremitte sucuklu yumurta ya da sahanda yumurta  Süzme yoğurt Soslu patlıcan kızartması  Sınırsız demleme çay Groupon’unuzu hemen alın, lezzetin ve eğlencenin keyfini çıkarın  


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber