Adrenalin, Heyecan, Coşku, Mücadele! Kemerburgaz Kemerköy Tenis Kulübü'nden Bir Saat Kort Kiralama 60 TL Yerine 30 TL! (15 Haziran'a Kadar Geçerli)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
60 TL [missing {{percentSign}} value]50 30 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Bu Groupon, Kemerköy Tenis Kulübü’nde bir saatlik kort kiralamayı sağlar. Tenisin adrenalin, heyecan, macera dolu mücadelesi için hazırlanın! 1800’lü yıllarda İngiltere’de ilk olarak oynanmaya başlayan tenis günümüzde bir olimpiyat oyunu olup; her yaştan, her seviyeden ve her ülkeden oyuncusu vardır. Kemerköy Tenis Kulübü’nün kapalı ve ısıtmalı kortlarıyla, tenis keyfini yaz kış demeden yaşayın!

Koşullar

23 Mart-15 Haziran tarihleri arasında geçerlidir. Groupon'unuzdan hafta içi 07:00-16:00 saatleri arasında ve 21:00 ve sonrasında; hafta sonları ise 19:00-23:00 saatleri arasında yararlanabilirsiniz. Gece kullanımı için aydınlatma fırsatınıza dahildir. Groupon'unuzdan yararlanmak için tenise uygun kıyafetlerinizin, ayakkabınızın ve ekipmanınızın yanınızda bulunması gerekmektedir. Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0212 360 31 10 Groupon kodunuza fırsat bitiminden sonra, kayıtlı o İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Kemerköy Tenis Kulübü - İstanbul: Adrenalin, Heyecan, Coşku, Mücadele! Kemerburgaz Kemerköy Tenis Kulübü'nden Bir Saat Kort Kiralama 60 TL Yerine 30 TL! (15 Haziran'a Kadar Geçerli)

Hafif öne doğru eğik bedeniniz, gelecek topun yönünü tahmin etmeye çalışan bakışlarınızla uyum gösteriyor. Topun gelişine göre her an, bir çeşit refleksle, öne atılmaya hazır beklerken adrenalinin bedeninizde hızla arttığını hissediyorsunuz. Raketle topun buluştuğu o tok sesi duyduğunuz anda bir saniyelik bakışın sonrasında topun yönüne doğru hareket ediyor, tüm kaslarınızı bu harekete odaklayarak olabildiğince hızlı, çevik davranmaya çalışıyorsunuz. Raketiniz topla bir araya geldiğinde bedeninizdeki tüm gücü kolunuza yöneltiyor ve bu güçle sert bir vuruşla topu karşıya gönderiyorsunuz. Adrenalin, ter, heyecan, coşku, merak Groupon sizi bu müthiş mücadeleyi yaşamaya davet ediyor Kemerköy Tenis Kulübü’nden Bir Saat Kort Kiralama 60 TL Yerine 30 TL İngiltere’de 1800’lü yıllarda ilk olarak oynanmaya başlayan tenis, öncelikle İngilizce konuşulan ülkelerde yayıldı. Günümüzde bir olimpiyat oyunu olan tenisin her yaştan, her seviyeden ve her ülkeden oyuncusu bulunmaktadır. Kemerköy Tenis Kulübü Haziran 2010 tarihi itibarı ile Kemerburgaz Pirinçli Yolu girişinde 4000 m2 arazi üzerinde aydınlatmalı üç adet sert zemin tenis kortu ile tenis oynamak ve öğrenmek isteyenler için kurulmuş bir tenis kulübüdür. Kortlar kış aylarında soğuk havalarda balon kapama sistemi ile kapatılarak, aydınlatmalı ve ısıtmalı olarak tecrübeli eğitmen kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir.


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber