Egeli Meyhane'de Canlı Müzik Eşliğinde 2 Kişilik Zengin Menü ve Alkollü İçecek 180 TL Yerine 85 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
360 TL [missing {{percentSign}} value]56 202 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Kireçburnu’nda Boğaz’a karşı eşsiz bir gece 10 çeşit meze, ara sıcaklar, meyve tabağı ve salata ile zenginleştirilmiş menü Tavuk ya da levrek ile leziz ana yemek Sakızlı muhallebi Greek eğlencesi ile sevdiklerinizle beraber keyifli bir gece geçirme imkanı İstanbul’un en meşhur meyhanelerinden birinde unutulmaz bir eğlence Ücretli otopark-vale hizmeti Seçenekler 2 Kişilik Menü 85TL! 4 Kişilik Menü 159TL! 6 Kişilik Menü 239TL!

Koşullar

Son kullanım tarihi: 13.05.2013 Erken rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0531 919 62 59 Groupon'unuz Cumartesi günleri geçerli değildir. Groupon'unuza ait koşul detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Egeli Meyhane - İstanbul: Egeli Meyhane'de Canlı Müzik Eşliğinde 2 Kişilik Zengin Menü ve Alkollü İçecek 180 TL Yerine 85 TL!

İstanbul’da olduğunuza mutlu olduğunuz anlardan biri, Boğaz’a karşı Egeli Meyhane’de gerçekleşiyor. Kireçburnu’ndaki Boğaz’a karşı konumuyla Egeli Meyhane’de, bu Groupon’la lezzet, eğlence ve keyif bir araya geliyor  Menü 10 çeşit serpme meze 3 ara sıcak Yengeç bacağı, sigara böreği, hellim ızgara Ana yemek Çipura veya tavuk Salata Sakızlı muhallebi Meyve tabağı 2 kadeh yerli alkollü içecekten Rakı, şarap ya da bira Tüm sevdiklerinizi çağırın ve İstanbul’un en meşhur meyhanelerinden Egeli Meyhane’de felekten bir gece geçirin Sevdiklerinizle beraber gönlünüzce eğlenmek, birbirinden lezzetli yemekleri tatmak isterseniz doğru yerdesiniz   Eğlence Cuma Ari ve Buzuki Simeon eşliğinde Greek eğlence Çarşamba Birsun ve Greek eğlence   Boğaz’da açılan en yeni, en Egeli meyhane olarak İstanbullularla tanışan Egeli Meyhane, sıcacık atmosferi, Ege Grek mutfağına özgü mezeleri, taptaze balıkları ve müzikleriyle Boğaz’da meyhane eğlencesinin yeni adresi olarak hayatımıza girdi.    Beyaz ahşap dekorasyonu, sıcak ortamı, enfes mezeleri ve balıklarıyla unutulmayacak bir gün geçirin   Groupon’u kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber