Sıcaklara Serin Bir Çözüm! Konak Olimpik Yüzme Havuzu Tesisleri'nde Açık Olimpik Havuza Giriş 30 TL Yerine 15 TL! Yaz Boyu Geçerli!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
30 TL [missing {{percentSign}} value]50 15 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Açık olimpik yüzme havuzu Çocuk havuzu Sıcaklara serin çözüm Hem spor, hem serinleme şansı Yüzme severlerin ihtiyaçlarına cevap veren PowerSwim Spor ve Yüzme Mağazası

Koşullar

Groupon'unuzdan 14 Ağustos'a kadar hafta içi her gün 11:30-19:00 saatleri arasında yararlanabilirsiniz. Groupon'unuz 1 girişliktir. Dilediğiniz kadar Groupon alıp kullanabilirsiniz. 15 yaş ve altı çocuklar, en az 1 veli ile Groupon'dan yararlanabilir. Çalışma saatlerine metnimizden ulaşabilirsiniz. Erkek misafirlerin yanlarında bir kadın, aile ya da çift ile katılmaları gerekmektedir. Rezervasyon gerekmektedir: 0224 453 06 26 Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firm İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Konak Olimpik Yüzme Havuzu Tesisleri - Bursa: Sıcaklara Serin Bir Çözüm! Konak Olimpik Yüzme Havuzu Tesisleri'nde Açık Olimpik Havuza Giriş 30 TL Yerine 15 TL! Yaz Boyu Geçerli!

Yaz sıcaklarından şimdiden bunaldıysanız, bugünün Groupon’u size yaz boyu geçerli havuz girişi sunuyor Hem forma girmek, hem de serinlemek istiyorsanız ya da sevdiklerinizle keyifli ve sıcaktan bunalmayacağınız bir gün geçirmek ise amacınız, bu Groupon tam size göre Konak Tesisleri Yarı olimpik kapalı havuzdan başka tam olimpik açık yüzme havuzunun bulunduğu Konak yüzme havuzu aynı zamanda bir spor merkezi olarak çalışmaktadır. Fitness salonunun da yer aldığı tesiste sauna, bilardo, cafe, restaurant bulunuyor. PowerSwim Spor ve Yüzme Mağazası ise yüzme severlerin ihtiyaçlarını gidermekte. Nilüfer olimpik yüzme havuzu Nilüfer Belediyespor bünyesinde yüzme kurslarına da ev sahipliği yapıyor. Groupon’unuzu yakalayın, serin günün keyfini çıkarın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber