Ankara'da İzmir Kumru Fırtınası Esiyor! Közde Kumrular'dan Tadına Doyamayacağınız Menüler 10,50 TL Yerine 4,90 TL! 2 ve 4 Kişilik Seçeneklerle!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
10,50 TL [missing {{percentSign}} value]53 5,60 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

İzmir’in meşhur lezzeti kumruyu Ankara’da yeme imkanı Közde pişmiş tadına doyamayacağınız lezzetler Sucuktan kavurmaya, annemin köftesinden katmet kumruyu bol çeşitli ürün yelpazesi Et yemeyen müşterilerini düşünen Közde Kumrular’dan vejeteryan sandwich Seçenekler 1 Kişilik 10,50 TL Yerine 4,90 TL! 2 Kişilik 21 TL Yerine 9,50 TL! 4 Kişilik  42 TL Yerine 18 TL!

Koşullar

Son kullanım tarihi: 28.01.2013 Erken rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0 312 2212012  Groupon'unuzu resmi tatiller dahil haftanın her günü 10:00-00:00 saatleri arasında kullanabilirsiniz. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Güvenlik kodunuza Grouponlarım sekmesinden ulaşabilirsiniz.  İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Közde Kumrular - Ankara: Ankara'da İzmir Kumru Fırtınası Esiyor! Közde Kumrular'dan Tadına Doyamayacağınız Menüler 10,50 TL Yerine 4,90 TL! 2 ve 4 Kişilik Seçeneklerle!

Bugünün Groupon’u ile Ankara’da, Közde Kumrular’da İzmir Kumrusu fırtınası esiyor Evet itiraf edelim çoğumuzun hayatının bir döneminde İzmir’e gidip yediğimiz kumrunun tadı damağımızda kaldı Her İzmir kumrusu yazan tabelaya doğru hipnoz olmuşcasına yol alıp yediğimiz kumru hüsranla sonuçlandı İşte sizleri kumru yemek için İzmir’e gitmenize gerek kalmadığının müjdesini veriyor, henüz bilen, bilip kumrusunu yemeye doyamayanlar için Közde Kumrular’ı sunuyoruz Ankara’daki orjinal haline en yakın şekilde közde pişirdikleri malzemeleriyle ve her türlü damak tadına hitap eden menüleriyle Közde Kumrular sizlere resmen lezzet şöleni hazırlıyor Çeşitler Kaşar eritmeli Özel sucuk ve eritme kaşarlı Özel kavurma ve eritme kaşarlı Annemin köftesi Ayvalık tostu Katmet kumru Salamlı ve sucuklu Rus salatası ve sosisli İzmir usulü bol dökümlü Vejeteryan sandwich Schnitzel sandwich Ton balıklı sandwich  Menünüz Seçeceğiniz 1 kumru ya da sandwich Patates kızartması 1 adet meşrubat   Bugünün Groupon’unu sakın kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber