Kraft Flame Çift Yönlü Bebek Arabası 530 TL Yerine 290 TL! Mavi ve Pembe Renk Seçenekleriyle, Ücretsiz Kargo!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
529 TL [missing {{percentSign}} value]45 239 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Sürüş yönü veya tersine monte edilebilen oturma ünitesi Döndürülerek istenilen pozisyona ayarlanabilen itme sapları 4 pozisyona ayarlabilen sırt dayanağı Çıkarılabilir ön bar Süspansiyonlu ön ve arka tekerlekler Ayarlanabilir ayak dayanağı Yağmurluk ve ayak örtüsü 15 kilo taşıma kapasitesi

Koşullar

Kargolama işlemleriniz bayram bitiminden sonra gerçekleşecektir. Groupon'unuzu satın aldıktan sonra sipariş vermek için başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo imkanı mevcuttur. Güvenlik kodunuza  Grouponlarım sekmesinden ulaşabilirsiniz. < İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Minabebe.com - Shopping: Kraft Flame Çift Yönlü Bebek Arabası 530 TL Yerine 290 TL! Mavi ve Pembe Renk Seçenekleriyle, Ücretsiz Kargo!

Bebeğiniz için güvenli, rahat ve sağlıklı yolculuğun sırrı rotasının sizin ellerinizin hakimiyeti altında olduğu ona özel bir bebek arabasından geçiyor Bu Groupon size iki renk seçeneği ile bebek arabalarını Kraft kalitesi ile sunuyor Kraft Flame Çift Yönlü Bebek Arabası Sürüş yönü veya tersine monte edilebilen oturma ünitesi Döndürülerek istenilen pozisyona ayarlanabilen itme sapları 4 pozisyona ayarlabilen sırt dayanağı Çıkarılabilir ön bar Süspansiyonlu ön ve arka tekerlekler Ayarlanabilir ayak dayanağı Yağmurluk ve ayak örtüsü Katlandığında otomatik kilitlenebilme Katlandığında desteksiz ayakta durabilme 15 kilo taşıma kapasitesi   Ebatları Açık halde 93 x 53 x 109 cm. Kapalı halde 104 x 33 x 53 cm. Ağırlık 11,5 kg. Groupon’unuzu kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber