Güne Keyifle Başlayın! Gölbaşı Kronos Hotel Lucera Restaurant'ta Çift Kişilik, Kişiye Özel Brunch Sınırsız Çay ve Kahve ile 70 TL Yerine 35 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
70 TL [missing {{percentSign}} value]50 35 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Gölbaşı manzaralı Kronos Hotel’de size özel brunch Güne güzel ve lezzetli bir başlangıç Birbirinden leziz kahvaltılıklarla zengin menü Kronos Hotel’in keyifli bahçesinde huzur dolu bir gün Size özel brunch ile açık büfeden dilediğinizi sipariş edin, seçtikleriniz masanıza gelsin!

Koşullar

Groupon'unuzu 20 Temmuz'a kadar kullanabilirsiniz. Groupon'unuzu kullanmadan en geç 2 gün önce rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0312 485 63 33 Brunch menüsü haftanın dilediğiniz günü 11:00 - 15:00 saatleri arasında verilmektedir. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Groupon'unuz hakkındaki genel koşullara  İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Kronos Hotel - Ankara: Güne Keyifle Başlayın! Gölbaşı Kronos Hotel Lucera Restaurant'ta Çift Kişilik, Kişiye Özel Brunch Sınırsız Çay ve Kahve ile 70 TL Yerine 35 TL!

Gününüzün huzurlu ve keyifli geçmesini istiyorsanız güne güzel bir kahvaltıyla başlamalısınız Bugünün Groupon’u sizi Gölbaşı’nın keyifli manzarasında yükselen Kronos Hotel’in size özel brunch menüsüyle buluşturuyor Profesyonel ve kaliteden ödün vermeyen ziyafet ve mutfak ekibiyle balo, düğün, kokteyl, davet, toplantı ve her türlü etkinlik organizasyonlarınızda özenle hizmet veren Kronos Hotel; muhteşem göl manzarasıyla da en özel anlarınıza tanıklık ediyor Brunch menünüz Ekmek Çeşitleri Çavdarlı, Zeytinli, Cevizli, Haşhaşlı,Peynirli Poğaça, Kaşarlı Poğaça, Susamlı Simit Jokerlerde Kayısı Reçeli, Çilek Reçeli, Tereyağ, Süzme Bal, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin Kayık Tabaklarda 2 kişilik servis Beyaz Peynir, Kaşar Peynir, Örgü Peynir, Cherry Domates, Salatalık, Roka, Maydanoz, Mevsim Meyveleri   Ara Sıcaklar Mini tavuklu Çin Böreği Mantarlı Kol Böreği Patates Kavurma  Sütlü Yumurta Köri Soslu Tavuk   Şat Bardaklarında Tatlı Çikolatalı Mus Cream Bruelle  Fırın Sütlaç   Limitsiz çay ve kahve  Hotel bünyesindeki Lucera Restaurant’ta kişiye özel konsept brunch lezzetlerinin tadını çıkarmaya, şehrin stresli atmosferinden kurtularak enerji dolu bir gün yaşamaya hazır olun Groupon’unuzu hemen alın, enfes lezzetleri kaçırmayın  


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber