En Sevdiğiniz Lezzetler Efsanevi İsim Kumrucu Şevki'den! Buca Şubesi'nde Karışık Kumru ve İçecek 6,50 TL! Sınırsız Çay Eşliğinde Meşhur Alaçatı Kahvaltısı 2 Kişi 14,90 TL! 6 Ay Geçerli!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
22 TL [missing {{percentSign}} value]41 9 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

İzmir’in markalaşan isimlerinden Kumrucu Şevki kalitesi ve lezzetiyle Peynirlerden bal kaymağa zengin Alaçatı kahvaltısı ve sınırsız çay ile güne güzel başlama imkanı Dilediğiniz çeşit enfes kumru ve içecekle öğününüze tat katma şansı İzmirli olmayanların bile adını ezberlediği Kumrucu Şevki’nin müthiş lezzeti Seçenekler Karışık kumru ve içecek 6,50 TL 2 kişilik kumru ve içecek 13 TL 2 kişilik kahvaltı 14,90 TL 4 kişilik kahvaltı 29 TL

Koşullar

Son kullanım tarihi: 25.06.2013 Dilediğiniz kadar Groupon alıp kullanabilirsiniz. Yalnızca restaurant servisinde ve Buca şubesinde geçerlidir. Sadece kahvaltı için rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0 232 439 00 11 Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Güvenlik kodunuza Grouponlarım sekmesinden ulaşabil İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Kumrucu Şevki Buca - İzmir: En Sevdiğiniz Lezzetler Efsanevi İsim Kumrucu Şevki'den! Buca Şubesi'nde Karışık Kumru ve İçecek 6,50 TL! Sınırsız Çay Eşliğinde Meşhur Alaçatı Kahvaltısı 2 Kişi 14,90 TL! 6 Ay Geçerli!

İzmir deyince akla ilk gelenlerden biri de Kumrucu Şevki’nin eşsiz lezzetleridir İzmir’i ziyarete gelenlerin en çok özledikleri kumru ve Alaçatı kahvaltısı, bugünün Groupon’unda Kahvaltı Menüsü Ezine Peyniri Tulum Peyniri Lor Peyniri Siyah Zeytin Yeşil Zeytin Karadut Reçeli Çam Balı Kaymak Tereyağı Salam Kaşar Domates Salatalık Biber Sahanda Yumurta Kızarmış Beyaz Ekmek Kepekli Ekmek Sınırsız Çay Menü 2 Dilediğiniz bir kumru ve içecek   Kumruda bir marka olan Kumrucu Şevki’nin eşsiz lezzetleriyle kendinize ve sevdiklerinize gün içinde eşsiz bir mola   Groupon’u yakalayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber