Kumrucu Bilal’de Kumru ya da Ayvalık Tostu Yanında Patates Kızartması ve Dilediğiniz Bir İçecek 10 TL Yerine 4,90 TL! (1 Ay Geçerli)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
10 TL [missing {{percentSign}} value]51 5,10 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Bu Groupon size Kumrucu Bilal’de kumru ya da Ayvalık tostu, patates kızartması ve dilediğiniz bir içecek sunar. Siz de bu geleneksel lezzetlerinden tutkunlarından biriyseniz Groupon’unuzu hemen yakalayın! Enfes menünüzün tadını çıkarmak için acele edin!

Koşullar

12 Haziran – 12 Temmuz tarihleri arasında geçerlidir. Bir kişi 1 Groupon kullanabilir; fakat sevdiklerinize hediye etmek istediğinizde dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz. İletişim için: 0224 232 00 80 Groupon kodunuza fırsat bitiminden sonra, kayıtlı olduğunuz e-posta adresinden ve sitedeki "Fırsatlarım" bölümünden ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Kumrucu Bilal - Bursa: Kumrucu Bilal’de Kumru ya da Ayvalık Tostu Yanında Patates Kızartması
  ve Dilediğiniz Bir İçecek 10 TL Yerine 4,90 TL! (1 Ay Geçerli)

Hayatta mutlu olmak için ne çok seçenek var önünüzde, farkında mısınız? Mutluluk kimi zaman uzun zamandır beklediğiniz telefonun gelmesi, bazen de önünüzdeki bir tabak lezzet… Onu uzaklarda aramayın; çatalınızın ucunda ya da ekmeğinizin arasında, patates kızartmasının doyum olmaz tadında Groupon, size ekmek arası lezzetlerle bezeli bir mutluluk sunuyor Kumrucu Bilal’de Kumru ya da Ayvalık Tostu Yanında Patates Kızartması ve Dilediğiniz Bir İçecek %51 Fırsatla Birbirinden leziz tatları, hem göz zevkinize hem de damak tadınıza hitap edecek şekilde sunan Kumrucu Bilal, Bursa’da ağzının tadını bilenlerin uğrak yerlerinden. Güler yüzlü personeli, hijyenik mutfağı ve nezih atmosferiyle tüm duyularınıza hitap eden Kumrucu Bilal’in muhteşem lezzetleriyle bir kez tanıştıktan sonra bir daha vazgeçemeyeceksiniz Sevdiklerinize haber verin ve yazın mutluluğunu, menünüzle yaşayın Kendinizi muhteşem bir ziyafetle ödüllendirmek, kumru ya da Ayvalık tostu ve patates cipsinizin tadını buz gibi meşrubatla çıkarmak için Groupon’u hemen yakalayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber