Polonezköy Kütük Ev'de Kahvaltı Keyfi 45 TL Yerine 14,90 TL! (3 Ay Geçerlidir)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
45 TL [missing {{percentSign}} value]67 30,10 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Bu Groupon Kütük Ev’den açık büfe ya da serpme kahvaltı sunar. Doğa ile başbaşa kahvaltı keyfi! Güne şehrin gürültüsünden uzakta başlayın!

Koşullar

3 Haziran - 3 Eylül tarihleri arasında geçerlidir. Hafta sonu için rezervasyon yapılması gerekmektedir: 0 216 434 55 96 Groupon'unuzu pazartesi hariç her gün 10:00-13:30 saatleri arasında kullanabilirsiniz. Kahvaltınız hafta içi günlerde serpme, hafta sonları açık büfe olarak servis edilecektir. Dilediğiniz kadar Groupon satın alıp kullanabilir, sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Groupon kodunuza, kayıtlı olduğunuz e-posta adresinden ve sitedeki "Fırsatlarım" bölümünden ulaşabilirsin İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Kütük Ev - İstanbul - Anadolu: Polonezköy Kütük Ev'de Kahvaltı Keyfi 45 TL Yerine 14,90 TL! (3 Ay Geçerlidir)

Şehrin gürültüsü, trafiği, ağırlığı üzerinize çöküp kalıyorsa, sıkışmış trafikte, aracınızın içinde oturuken çocukken izlediğiniz Heidi çizgi filmlerindeki gibi dağlarda olmayı düşlüyorsanız gerçekten bir mola vermenizin zamanı gelmiş demektir.   Heidi’nin dağlardaki köyüne gidemiyor olabilirsiniz ama yeşillikler içindeki kütük bir evde, taptaze ürünlerle, uzun bir kahvaltı yapabilirsiniz Polonezköy Kütük Ev’de Kahvaltı Keyfi 14,90 TL İki yıldır konuklarına Türk mutfağının zengin tatlarını, seçkin işletme anlayışını, samimi bir atmosferle bir bütün içinde sunan Kütük Ev, kent yaşamından uzaklaşmak isteyenlerin tercih ettiği mekanlardan biri. Polonezköy’ün insanı sakinleştiren müthiş doğası içinde yer alan Kütük Ev, bahçesinde yetiştirdiği tazecik ürünleri de mutfağında kullanıyor ve konuklarıyla buluşturuyor. Sunumu, servisi ve sıcaklığıyla size adeta kendi evinizin bahçesindeymişsiniz hissini yaşatacak Kütük Ev sizlere kapılarını müthiş bir fırsatla açıyor. Kütük Ev’de sizleri bekleyen kahvaltınız 7 Çeşit Peynir 3 Çesit Reçel Zeytin Ceviz Kayısı Domates Salatalık Sigara Böreği Köy Ekmeği  Yumurta  Salam Çeşitleri Yeşil ve Siyah Zeytinli Menemen Meyve Bal Tereyağı Limitsiz Çay çeşitlerinden oluşuyor. Polonezköy’ün muhteşem doğası içinde tadına doyulmaz bir kahvaltı için bu Groupon’u kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber