Denize Sıfır Ağva Tatili! Lanazir Otel’de Çift Kişilik Konaklama, Serpme Kahvaltı, Odaya Şarap ve Meyve İkramı 370 TL Yerine 169 TL! (2 Ay Geçerli)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
370 TL [missing {{percentSign}} value]54 201 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Bu Groupon Ağva Lanazir Otel’de iki kişi bir gece konaklama, köy kahvaltısı yanında sınırsız çay, odaya şarap ve meyve ikramı sunar. Ağva’nın muhteşem doğasıyla iç içe olacağınız kaçamağınızda şehrin tüm gürültüsünden uzaklaşın! Deniz kenarında huzur dolu bir tatil geçirmek için Groupon’unuzu hemen alın!

Koşullar

23 Haziran – 23 Ağustos tarihleri arasında geçerlidir. Rezervasyon yaptırmak için: info@lanazir.com adresine e-posta yollayabilir ya da 0216 744 10 44 no'lu telefondan arayabilirsiniz. Lanazir'in telefonlarına yaşanan yoğunluktan ötürü ulaşamıyorsanız, 444 5 477 no'lu telefondan bilgi alabilirsiniz. Rezervasyonların 23 Haziran'dan itibaren yapılabileceğini hatırlatırız.   Bir kişi en fazla 2 Groupon kullanabilir, fakat dilediğiniz kadar alarak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Groupon’dan 0-6 yaş grubu ücr İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Lanazir Ağva Otel - İstanbul - Anadolu: Denize Sıfır Ağva Tatili! Lanazir Otel’de Çift Kişilik Konaklama, Serpme Kahvaltı, Odaya Şarap ve Meyve İkramı 370 TL Yerine 169 TL! (2 Ay Geçerli)

Sıcacık kumlara uzanmak, gözlüklerinizin arkasında güneşin yansımalarını izlemek, güneşin teninizde yarattığı ışıldamalarla iyice ısınmak ve ardından denizin buz gibi soğukluğunu tüm bedeninizde hissetmek… Tatil kelimesinin aklınıza getirdiği onlarca güzel şeyden yalnızca birkaçı bu kelimelerle ifade edilebilir. Siz de belki masa başında otururken onlarca epostanın arasında boğulup kaybolmaktansa bir denizde kaybolmayı ve kendinizi ıssız bir adada bulmayı hayal ediyorsunuzdur. Başınızın üzerindeki hayal bulutlarını artık silme vakti İş güç derdini bir kenara bırakıp, yanınıza sevdiğinizi de alıp muhteşem bir kaçamak yapmak bugünün Groupon’uyla hayal değil Ağva Lanazir Otel’de 2 Kişi Konaklama, Köy Kahvaltısı, Odaya Şarap ve Meyve İkramı 370 TL Yerine 169 TL El değmemiş cennet gibi bir doğa, yalnızca arkanıza yaslanıp izleseniz bile ruhunuzu doyuracak güzellikte bir manzara… Doğanın kucağında lüksü ve konforu birleştiren Ağva Lanazir Otel’de; yaşamın değerini bir kez daha anlayacak, tüm stresinizden sıyrılıp arınacaksınız Sabah pencereyi açtığınızda şehrin griliği ve kaosu yerine yemyeşil bir bahçenin ardından ucu bucağı görünmeyen bir deniz manzarasıyla karşılaştığınızda hayal gördüğünüzü düşünebilir, başınızın üzerinde o meşhur balonu arayabilirsiniz. Kendinizi rüyadaymış gibi hissedeceğiniz bir atmosfere sahip olan Ağva Lanazir Otel, unutamayacağınız bir tatil için sizleri bekliyor Masal gibi bir dünyanın kapılarını aralamak için Groupon’unuzu yakalayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber