Lusso Cafe'de Sabahlarınız Lezzet Dolsun! 1 Kişilik Sınırsız Çay Eşliğinde Leziz Serpme Kahvaltı Menüsü 18,50 TL Yerine 9,90 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
18,50 TL [missing {{percentSign}} value]46 8,60 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Tulum peynirinden sosise, menemenden meyveye zengin ve doyurucu menü Sabahlarınıza sevdiklerinizle beraber huzur dolu bir mekanda keyifle başlama imkanı Eksiksiz sofrada koyu sohbetlerinizi harmanlayacak sınırsız çay ikramı 

Koşullar

Son kullanma tarihi: 04.12.2012 Hafta içi 08.00- 13.00, hafta sonu 08.00-15.00 saatleri arasında hizmet alabilirsiniz. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz. Erken randevu almanız gerekmektedir: 0224 241 45 30 Menü içeriğine metinden ulaşabilirsiniz. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Güvenlik kodunuza Grouponlarım sek İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Lusso Cafe - Bursa: Lusso Cafe'de Sabahlarınız Lezzet Dolsun! 1 Kişilik Sınırsız Çay Eşliğinde Leziz Serpme Kahvaltı Menüsü 18,50 TL Yerine 9,90 TL!

Sabah uyandığınızda boş zihninizden hızlıca geçirisiniz o gün ne yapacağınızı. Siz doğrulurken enerjinizi yerine getirecek bir motivasyona, bir nedene ihtiyaç duyabilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber çok keyifli vakit geçirerek muhteşem lezzetler tadacağınız bir kahvaltı sofrasına davetli olduğunuz bir sabah, size bu motivasyonu sağlar mı? Bu eşsiz davete dahil olmak isterseniz bu Groupon tam size göre Nilüfer’de konumlanmış olan Lusso Cafe’de güleryüzlü personelden samimi ve huzurlu bir ortamda alacağınız hizmetten çok memnun kalacaksınız. Menü Beyaz peynir  Tulum peyniri Otlu peynir  Kaşar peyniri  Siyah ve yeşil zeytin  Bal  Reçel çeşitleri Kaymak  Tereyağ  Domates  Salatalık  Yeşil biber  Haşlanmış yumurta  Kek  Meyve  Sucuk  Sosis  Kızarmış ekmek  Menemen  Sınırsız çay    Keyif ve lezzet şölenine evet deyin, Groupon’unuzu hemen alın  


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber