Fsm Lusso Cafe Bistro'dan Tadına Doyamacağınız Lezzetler! Tavuklu Mantarlı ya da Sebzeli Krep Yanında Garnitür Salata, Patates Kızartması, İçecek, Dondurmalı Meyve Salatası 24 TL Yerine 9,90 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
24 TL [missing {{percentSign}} value]59 14,10 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Taze sebze ve meyvelerden oluşan müthiş tadlar Usta eller tarafından hazırlanan iştah açıcı sunumlar Arkadaşlarınızla rahatça sohbet edebileceiğiniz sessiz ortam

Koşullar

Groupon'unuzu 15 Temmuz tarihine kadar kullanabilirsiniz. Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 224 2414530 Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Groupon'unuz hakkındaki genel koşullara buradan ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Lusso Cafe - Bursa: Fsm Lusso Cafe Bistro'dan Tadına Doyamacağınız Lezzetler! Tavuklu Mantarlı ya da Sebzeli Krep Yanında Garnitür Salata, Patates Kızartması, İçecek, Dondurmalı Meyve Salatası 24 TL Yerine 9,90 TL!

Koşuşturmacalardan yorulup, bir süre dostlarınızla muhabbet molası vermek istiyorsanız bugünün Groupon’u sizlere müthiş bir ziyafet sunuyor Dünya mutfağının en sağlıklı ve hafif tadlarını, konuklarının huzuruna sunan Fsm Lusso Cafe Bistro, 2010 yılında ilk şubesini açtığı Fsm’de sizlerin karşısına çıkıyor Usta ellerce yapılmış dünya mutfağının en güzel yiyeceklerini en lezzetli şekilde servis etmeyi başaran Fsm Lusso Cafe favori mekanınız olacak Dostlarınızla birlikte doyasıya muhhabbet edeceğiniz, rahatsız edici seslerden, gürültülerden uzak bu güzel mekanda keyifle yiyeceğiniz yemeklerin lezzetine doyamayacaksınız FSM Lusso Cafe Bistro kalitesini yaşamak için bugünün Groupon’unu kaçırmayın, sevdiklerinizi mutlu edin  Menünüz Tavuklu mantarlı ya da sebzeli krep  Garnitür salata Patates Kızartması İçecek Dondurmalı meyve salatası  Groupon’u kaçırmayın  


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber