Dekocity Mado'da Sabah Lezzetleri! Sınırsız Çay Eşliğinde 2 Kişilik Zengin Serpme Kahvaltı Menüsü 50 TL Yerine 25 TL! 3, 4 ve 8 Kişi Seçenekleriyle!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
100 TL [missing {{percentSign}} value]52 52 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Tulum peynirden çilek reçeline, sigara böreğinden poğaça çeşitlerine zengin menü Sevdiklerinizle beraber damağınızda iz bırakacak tatlar eşliğinde keyifli dakikalar Güne renkli, enerjik ve lezzetli başlama imkanı Seçenekler 2 kişilik kahvaltı 25 TL! 3 kişilik kahvaltı 36 TL! 4 kişilik kahvaltı 48 TL! 8 kişilik kahvaltı 95 TL!

Koşullar

Groupon'unuz 30 Kasım'a kadar hafta içi her günü 09.00-15.00, hafta sonu 09:00 - 13:00 arasında geçerlidir. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz. Erken rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0312 236 32 32 Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu ya da güvenlik kodu çıktısını ibraz etmeniz gerekmektedir. Groupon kodunuza sayfanın sağ üst köşesinde yer alan Grouponlarım bölümünden,  Groupon'unuz hakkındaki genel koşull İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

*Mado Dekocity - Ankara: Dekocity Mado'da Sabah Lezzetleri! Sınırsız Çay Eşliğinde 2 Kişilik Zengin Serpme Kahvaltı Menüsü 50 TL Yerine 25 TL! 3, 4 ve 8 Kişi Seçenekleriyle!

Sevdiklerinizle birlikte yediğiniz yemekler daha keyifli olur, hem yemeklerin hem de sohbetin tadı daha da artar. Bugünün Groupon’u sizi enfes bir sabaha davet ediyor Sabahlara muhteşem lezzetlerle başlamak ve keyifli zaman geçirmek istiyorsanız Mado Dekocity’ye bekleniyorsunuz. Kaliteli hizmet ve enfes tatları hiçbir zaman eksik etmeyen Mado kalitesiyle bezenmiş bir sofra sizler için hazırlandı Menü Beyaz peynir Tulum peyniri Kaşar peynir Siyah zeytin Kırma zeytin  Çizik zeytin  Salamura zeytin Çilek ve ahududu reçeli  Bal Tereyağ  Domates Salatalık Salam Sana jambon Tavuk jambon Haşlanmış yumurta ya da omlet  Sigara böreği Poğaça ve ekmek çeşitleri Sınırsız çay    Sabahlara lezzetli başlayın, Groupon’unuzu hemen alın  


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber